П'ятниця

19.04.2019

09:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Три мільйони – на новий корпус академії
Шість мільйонів гривень, у тому числі три мільйони – з держбюджету – планується вкласти цьогоріч у будівництво в центрі Острога гуманітарного корпусу Національного університету "Острозька академія”, повідомив ректор академії Ігор Пасічник.

– Нещодавно отримав приємне повідомлення з Верховної Ради, що Комітет із питань бюджету домагається – і мені здається, що доможеться – що цього року нам виділять на це частину коштів, – зазначив Ігор Пасічник. – Це невеликі кошти, 3 мільйони. А стільки ж ми залучимо своїх коштів. І таким чином вкладемо цього року в будівництво гуманітарного корпусу 6 мільйонів гривень, це чимала сума як для бюджетної організації.

Будівництво гуманітарного корпусу Острозької академії донедавна фінансував український канадієць Ераст Гуцуляк. Проте, співпрацю ускладнила резонансна ситуація навколо звільнення-перепризначення Ігоря Пасічника у листопаді минулого року. Тоді кількаденна пауза між повідомленнями про звільнення Ігоря Пасічника з посади ректора Острозької академії у зв’язку із закінченням терміну дії контракту і його призначення тимчасово виконуючим обов’язки до проведення конкурсу на заміщення посади ректора викликала бурхливий резонанс у пресі і соцмережах. У підсумку в січні 2012-го Міністерство, на основі практично одностайного рішення зборів трудового колективу академії, призначило Ігоря Пасічника ректором іще на сім років. Жодної іншої заяви на конкурс подано не було.

– Я думаю, ніхто, мабуть, не збирався мене звільняти, але форма подання цієї інформації викликала бурхливу реакцію, насамперед, за кордоном, – пригадує нині Ігор Пасічник. – Не секрет, що жертводавці дають кошти під конкретну людину, якій вони довіряють. І коли бачать, що цю людину звільнили – вони автоматично відмовляються. І наш головний спонсор, що фінансував це будівництво, теж відразу зателефонував і сказав: я відмовляюся фінансувати. І мені після того довелось багатьом людям пояснювати оцей формальний бік з обранням ректора, щоб вони повірили, що я знову на місці; довелося публікувати це в багатьох закордонних виданнях.

www.ogo.ua
Просмотров: 485 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]