Вівторок

23.04.2019

09:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Триває кампанія декларування доходів громадян
Острозьке відділення Здолбунівської ОДПІ інформує громадян та платників, що з метою забезпечення якісного проведення у 2014 році деклараційної кампанії, виконання платниками податку вимог Податкового Кодексу, згідно з яким окремі категорії громадян зобов’язані подати та/або мають право на подання річної податкової декларації про майновий стан та доходи для отримання податкової знижки, налагодження партнерських відносин контролюючих органів з платниками податків та створення сприятливих умов для виконання їх обов’язку перед державою та суспільством, розпочинає кампанію декларування доходів окремої категорії громадян отриманих у 2013 році.   

Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2013 р., передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів, та доходи, з яких протягом року податок не утримувався.  Декларація подається до територіальних органів Міністерства доходів і зборів за місцем податкової адреси платника податку, тобто за місцем реєстрації (за паспортом), або місцем переважного проживання громадянина. Термін подання річної декларації про майновий стан і доходи за 2013 рік громадянами, які зобов’язані надати декларацію, – не пізніше 30 квітня 2014 року. Подати річну податкову декларацію у зв’язку з використанням платником  податку права на податкову знижку слід по 31 грудня 2014 року включно, тобто подання декларації триває протягом всього 2014 року. Декларації про майновий стан і доходи,  фізичними особами – підприємцями  подається до  органу державної податкової служби за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року за 2013 рік до  9 лютого 2014 року.

Звертаємо вашу увагу, що для зручності платників податків з 1 січня 2014 року фізичні особи мають змогу заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді використовуючи електронний цифровий підпис. Для користування такою послугою платнику необхідно отримати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. І те, й інше надається, нагадаємо, безкоштовно. Електронний цифровий підпис можна отримати в акредитованому Центрі сертифікації ключів, який знаходиться в адміністративному корпусі ДПІ у м. Рівне вул. Відінська 8, каб. 203 (11 поверх), а саму програму вільно завантажити з веб-порталу Міндоходів.

Також повідомляємо, що з метою поліпшення обслуговування платників юридичних та фізичних осіб, а також громадян на офіційному вебпорталі Міністерства доходів і зборів розміщено ряд електронних сервісів: «Реєстр страхувальників», «Реєстр платників ПДВ», «Дані про взяття на облік платників податків», «Реєстр платників єдиного податку», «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який дозволятиме заповнити декларацію на веб-порталі. (www.sts.gov.ua).

Створення декларації складатиметься з трьох простих кроків. Перш за все платнику пропонуватиметься обрати відповідну категорію – «фізична особа-підприємець» або «громадянин», потім варіант збереження заповненої декларації у паперовому чи електронному вигляді. І вже після цього перейти безпосередньо до заповнення документу. Після внесення усіх необхідних даних та скріплення їх цифровим підписом декларація за бажанням платника або надсилатиметься до податкової, або зберігатиметься для друку у паперовому вигляді.

Така новація, за прогнозами податківців, швидко стане популярною серед платників податків, адже позбавить їх необхідності відвідувати податкову для звітування. Оскільки подавати декларацію потрібно за місцем реєстрації, особливо зручним цей сервіс стане для тих платників, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.

Острозьке відділення Здолбунівської ОДПІ закликає платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у визначений законодавством термін.

Відділ обслуговування платників податків Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ

№4 від 25 січня 2014 р. Категория: Фінанси, податки і статистика | Просмотров: 208 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]