Середа

26.06.2019

22:03

Турнір до Дня академії
Минулої суботи, з нагоди святкування Дня академії, на академічних кортах відбувся відкритий турнір на кубок закладу. На участь у турнірі зголосилися прибути учасники з Рівного, Хмельницького, Нетішина, а також взяли участь місцеві аматори тенісу.

Організатором та головним суддею змагань був викладач кафедри фізвиховання НаУ «Острозька академія» Сергій Білюк. Після групового етапу до півфіналу потрапили чотири спортсмени. У першому півфіналі змагалися двоє представників сусіднього Нетішина – Андрій Цибуля та Олександр Мокроусов, де останній переміг з рахунком 8:1. У паралельному півфіналі змагалися острожанин Дмитро Білюк з хмельничанином Денисом Асоновим. Боротьба між ними була більш напруженою і закінчилася перемогою нашого земляка з рахунком 8:5.

У поєдинку за третє місце переможцем став представник міста  атомників –  Андрій Цибуля. У «битві за золото» лише на тайбрейку з рахунком 9:8 переміг Олександр Мокроусов та став переможцем турніру. Дмитро Білюк посів почесне друге місце. Переможець та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком.

Всеволод МОТОРНИЙ
№41 від 12 жовтня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 234 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0