Середа

24.04.2019

14:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Турнір провели з благодійною метою

У рамках нового молодіжного проекту «Молодь за мирне небо» 24 серпня, в День незалежності України, в нашому місті відбувся благодійний турнір з міні-футболу. Його організатором виступив приватний підприє­мець Віктор Непомнящий. Метою заходу була допомога батькам Арсенія Долюха.

Хлопчик у свої три роки має важкі хвороби, а саме: енцифаліт, набряк головного мозку, судорожний синдром. Для нашої газети Віктор Непомнящий розповів, що під час організації в нього та однодумців не виникало ніяких труднощів, адже кожна з команд учасників, дізнавшись про біду Арсенія, хотіла допомогти.

У футбольному турнірі взяли участь 5 команд: три з них були з Острога (ФК «Реал», ФК «Пампушки» та ФК «Штурм»), дві із сіл району: з Оженина – ФК «Міраж» та з Лючина. Хлопці показали гідну гру і справжню спортивну витривалість, турнір відбувався на спортивному майданчику Острозької спеціальної зага­ль­ноосвітньої школи-інтернат І - ІІІ ступенів. За надане поле організатори щиро вдячні директору Галині Василівні Лебідь. «Також хотілося б висловити подяку міській федерації футболу, особисто Анатолію Озімковському, гравцям команд, які наполегливо боролися, але гідно проводили кожну гру», – зазначив Віктор Непомнящий.

У завершальній грі зуст­рілися ФК «Штурм» та ФК «Реал». У запеклій боротьбі з мінімальним рахунком переміг ФК «Реал» і став переможцем змагань. З цим їх щиро привітали організатори і побажали  успіхів у наступних матчах.

– Завдяки благодійним внескам кожної із команд, нам вдалося зібрати 1000 гривень на лікування хлопчика, – розповів Віктор Непомнящий. – Це зовсім незначна допомога, але навіть цей мінімум допоможе родині Арсенія. На лікування необхідна велика кількість коштів, тому усі, хто бажає врятувати маленьке життя, звертайтеся до Ігоря Долюха за тел. 096 353 06 12. Зробіть і ви свій внесок для порятунку трирічного Арсенія!!! Не залишайтесь байдужими до чужого горя.

Віктор ХЛУС

№ 35 від 29 серпня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 161 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]