Вівторок

23.04.2019

09:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Твій ворог – СНІД
Наші небайдужість і відповідальність можуть зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.


Важливим у вирішенні цієї проблеми є оволодіння молоддю знаннями про цю хворобу, надання їй належної і повноцінної інформації. Бесіда «Твій ворог – СНІД» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була проведена у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Острозьке вище професійне училище» директором міського Центру культури і дозвілля Світланою Панченко.

Світлана Іванівна розповіла про законодавчі і програмні заходи та дії України і країн світу на допомогу хворим на СНІД, про те, яким саме чином збудник ВІЛ-інфекції проникає в організм людини, як проявляються перші симптоми захворювання і особливості перебігу СНІДу.

Найбільше обговорювались найпоширеніші шляхи розповсюдження ВІЛ-інфекції. Також учні ставали питання про засоби захисту від вірусу імунодефіциту людини та чи можуть мати дітей ВІЛ-інфіковані жінки, чи означає діагноз ВІЛ-інфекція, що ти приречена на відмову від кохання, чи означає, що твоє життя закінчене, якщо в твоїй крові виявили ВІЛ?

На закінчення бесіди Світлана Іванівна зауважила, що до людей, хворих на СНІД, та носіїв ВІЛ-інфекції суспільство має ставитись з розумінням, чуйністю та співчуттям. Адже отримати такий «подарунок» може цілком пристойна людина, не з групи ризику, при багатьох непередбачених життєвих обставинах. Бережіть себе!

Тетяна ДЯЧЕНКО, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище»

Просмотров: 483 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]