Неділя

21.04.2019

21:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Творча душа дитини – у мистецтві

Українське суспільство зі світовим співтовариством 3 грудня відзначають Міжнародний День інвалідів. Сьогодні для України проблема захисту людей з обмеженими можливостями набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я. І не лише 3 грудня, а упродовж всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги та уваги. 

У цій статті хочеться розповісти про надзвичайно сильного духом хлопчика, який навчається в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Через хворобу він не може відвідувати школу, а тому навчається за індивідуальною формою навчання на дому. Це учень 6-В класу Анатолій Терещук. Так склалося, що він не може стрімголов мчати шкільними коридорами, грати у рухливі ігри, однак (а це підтвердять його друзі та однокласники!) у хлопця добре серце та дружелюбний характер. Толик навчається з великим задоволенням. І хоч інколи йому буває важко, проте він мужньо долає труднощі. Інколи він просить маму привести його до школи, щоб зустріти однокласників, часто друзі відвідують його вдома. Наша школа намагається зробити усе необхідне, щоб дитина відчувала себе потрібною і щасливою. Свого часу Олександр Бестужев сказав: «Відкрита, чуйна душа – ось що по-справжньому надихає в мистецтві». І це справді так. Яскравий приклад цьому – малюнки та цікаві вироби, які власноруч виготовляє Анатолій Терещук. Хлопчик майстерно вирізає з фанери різноманітні композиції, а потім розфарбовує їх. Часто відтворює пташок. А вони, як відомо, є символами весни, відродження, добра і щастя. У цих композиціях багато кольору, тонко зображені найменші деталі, а головне –виявляється талант дитини, його бажання творити прекрасне.

Отож, хочеться побажати Анатолію витримки, мужності, оптимізму, віри та щастя. Поряд з ним друзі та однокласники, вчителі та класний керівник Руслана Миколаївна Зінчук, тобто ті, хто опікується хлопчиком, адже надання йому щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Єлизавета ЛЕВИЦЬКА,
учениця 10-Б класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, голова школи активу «Лідер» учнівського самоврядування «МАКСИМУМ»

№ 49 від 29 листопада 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 198 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]