Субота

20.04.2019

07:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Творчий звіт класу
В Острозькій музшколі вже стало доброю традицією в кінці року викладачам звітувати про роботу свого класу. Минулого тижня викладач по класу фортепіано Валентина Куришина продемонструвала диво-концерт з учнями свого класу.

Рівень організації заходу заслуговує щирих слів вдячності і викладачу, і учням. Разом із звучанням творів на екрані демонструвались портрети композиторів, фрагменти кінофільмів, де звучали твори, що виконувались учнями класу. Глядачі дуже вдячні маленьким учням (підготовча група Люмберт О., Зайцева І.), так і учням старших класів Мельник Я., Попович І., Соломоновій В., Венгерчук Н., Рильській С., Томащук А., Постригань Д., Герасимчук І., Тишко О. за високу професійну майстерність, чудове володіння інструментом. Особливо гучних овацій заслужили учні, переможці обласного конкурсу: Ангеліна Даценюк – І клас, І місце та Софія Рильська – ІІІ клас, ІІ місце.

Глядачі довго не відпускали дітей зі сцени, вітаючи квітами та бурхливими оплесками.

Заключне слово від імені батьків та учнів висловила бабуся учня підготовчої групи Люмберта О. Вона оцінила високий рівень виконання творів і титанічну роботу викладача. Ми дуже вдячні за концерт-казку, за копітку роботу Валентині Куришиній.

Бажаємо їй міцного здоров’я та гарного відпочинку, щоб з новими силами зустріти новий навчальний рік.

Батьки класу
Просмотров: 658 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]