Понеділок

20.05.2019

00:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У банку говорили про фінанси і… поезію

Ми звикли, що банк – це фінансова структура і справу там завжди мають із грошима, чеками, карточ­ками, а якщо книжками – то хіба що чековими. Проте, у суботу в острозькому відділенні банку «Надра» відбулася цікава зустріч, де говорили не тільки про фінанси і все, пов’язане з ними, але й читали вірші, розповідали про книги – видані і в процесі підготовки до друку. Там відбулося засідання Клубу пенсіонерів. Його організатори обіцяють, що він збиратиме людей щомісячно.  

Захід розпочала керівник відділення банку «Надра» Наталія Ундір. Вона привітала присутніх зі святом Стрітення, представила гостей з Рівного, а також розповіла про план зустрічі. Потім слово було надане старшому раднику департаменту роздрібних продажів Рівненського відділення банку «Надра» Світлані Козориз. Вона детально розповіла про роботу своєї фінансової установи, проекти, які реалізовуються для пенсіонерів, відповіла на їх питання. Вони стосувалися капіталізації банку, розвитку його мережі, фінансової безпеки та багато іншого.

Про співпрацю з банком «Надра» розповідала присутнім голов­ний бухгалтер управління Пенсійного фонду в Острозькому районі Наталія Кухарчук. Також виступали керуюча групою відділень Рівненського РУ банку «Надра» Вікторія Лєбєдєнкова, працівник Острозького відділення цього ж банку Олександр Антонюк.

У заключній частині засідання Клубу пенсіонерів відбулася цікава зустріч із острозьким поетом і журналістом Олесем Ундіром (на фото). Він подякував керівникові відділення банку за організовану цікаву зустріч, віршованими рядками «поєднав» фінанси і поезію. Потім Олександр Олексійович пригадував початок своєї творчої діяльності, навчання у Острозькій школі-інтернаті, яка колись знаходилась у стінах теперішньої Острозької академії, прочитав першу поезію «Квітень», яка була опублікована у острозькій районці, розповідав про діяльність літературно-мистецького об’єднання «Промінь» при районній газеті, сьогоднішню роботу літоб’єднання імені Івана Маєвського.

З особливим трепетом говорив поет про свої книги, вже видані – «Материнку», «Друге дихання», «Материнське диво» та інші, а також ту, яка в процесі підготовки – «Острозькі сліди Кобзаря». Митець читав різні вірші. Були серед них присвячені Острогу, Вілії й Горині, матері, дружині. Були ліричні, і сумні, і гумористичні.Своїм виступом поет вміло налаштував людей на ліричний лад, щоб забулися проблеми і негаразди.

Завершилось засідання чаюванням та обговоренням у вузькому дружному колі різноманітних аспектів нашого сучасного життя. Після заходу Олесь Ундір зізнався, що зустріч була вельми цікавою. Він вперше читав свої вірші в банківській установі, презентував книги в її приміщенні.

Іван МОЧЕРНЯК

№9 від 22 лютого 2014 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 460 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]