Субота

20.04.2019

19:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У дорогу – щирі побажання та благословення
З нагоди проводів юнаків до лав Української армії у п’ятницю, 12 квітня, в Острозькому райвійськкоматі відбулися урочистості. Традиційно завтрашніх захисників Вітчизни з цією значимою подією вітали представники влади міста та району, батьки, артисти.  

Розпочинаючи захід, ведуча зазначила, що проводи в армію – знаменна і хвилююча подія у житті кожного юнака. Сьогодні Україна – вільна і незалежна держава. І вона потребує захисту. Це завжди було священним обов’язком мужніх чоловіків. Така честь випала хлопцям, які стоять у строю і готові до захисту Вітчизни.

Військовий комісар Острозького району, підполковник Олександр Шайдюк у своєму виступі говорив про те, що Острозькому військкомату указом Президента України поставлена задача відправити на обласний збірний пункт 21 особу. Це завдання виконано і острожани будуть служити у Збройних силах України, підрозділах державної служби транспорту, Міністерства внутрішніх справ, інших елітних підрозділах, захищаючи Вітчизну. Він побажав юнакам здоров’я, мужності, натхнення, загартованості, витримки, моральної стійкості, вмінь перемагати труднощі, повернення здоровими додому.

Юнаків, від імені Острозької міської ради, привітав перший заступник міського голови Віталій Ундір. Він висловив упевненість, що всі острожани з гордістю виконають свій обов’язок – захищати Вітчизну. Майбутнім солдатам він вручив подарунки.

Настоятель Свято-Воскресенського храму Віктор Земляний, духовно благословляючи шлях юнаків до Збройних сил України, розповів притчу про муху і бджолу, які літаючи у різних місцях, брали звідти різне. Він закликав юнаків брати приклад із бджілки, яка навіть у найгірших місцях знаходить добре і корисне, а не з мухи, яка і на квітучій поляні почуває себе не комфортно. Служба в армії важливий етап у житті кожного юнака, який принесе свої плоди у майбутньому. Він прочитав молитву за благополучну службу та успішне повернення додому. Рясно окропивши захисників освяченою водою, священик подарував їм іконки Пресвятої Діви Марії.

Напутні слова на адресу юнаків звучали також з вуст заступника голови Острозької райдержадміністрації Наталії Ковальчук, мами одного з призовників Тетяни Ковальчук. Артисти РБК Катерина Руда та тріо «Барви» подарували захисникам Вітчизни у своєму виконанні пісні.

Іван ГЛУШМАН
№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 2300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]