П'ятниця

19.04.2019

10:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У дружному колективі цікавих особистостей
Напередодні 20-річниці з дня створення органів прокуратури України, який відзначається 1 грудня, спілкуємось з Острозьким міжрайонним прокурором Любов’ю КОВАЛЬЧУК.


– Любове Володимирівно, як оцінюєте криміногенну обстановку у місті? Чи має вона свої тенденції у порівнянні з минулим роком?

– Належна координація роботи правоохоронних органів м. Острога та Острозького району за 10 місяців 2011 році дала змогу зупинити ріст злочинності. Слід зазначити, що рівень злочинності складає 44 злочини на 10 тис. населення, що вдвічі менше, ніж у державі. Упродовж вказаного періоду вчинено 201 злочин (за аналогічний період 2010 року – 203 злочини). На 11% знизилась дитяча злочинність.

Завдяки проведеній належній профілактичній роботі, на 61,5% або з 13 до 5 зменшилась кількість вчинених злочинів в громадських місцях; на 37,5% або з 32 до 20, вчинених в стані алкогольного сп’яніння, на 75% або з 4 до 1 вчинення особливо тяжких злочинів; на 18% або з 57 до 47 злочинів, вчинених особами, які раніше їх вчиняли.

– З якими проблемами острожани звертаються в прокуратуру? Що найбільш характерно?

– Упродовж 2011 року вирішено 100 письмових звернень громадян, 20 звернень направлено за належністю. Проводяться виїзні прийоми громадян у сільських радах району. Найчастіше острожани звертаються зі скаргами на постанови про відмову в порушенні кримінальних справ, із питань земельних правовідносин. Слід зазначити, що згідно Закону України «Про прокуратуру» прокуратура не розглядає ті звернення, вирішення яких відноситься до виключної компетенції суду. Зазначу, що Острозька міжрайонна прокуратура має свій сайт, який створив помічник Острозького міжрайонного прокурора Ілля Вікторович Суконнік.

– Колектив прокуратури значно омолодився. Як працюється Вам з молодими спеціалістами?

 – Хочу зазначити, що з 15 липня цього року штат міжрайонної прокуратури збільшився на дві посади і тепер складає сім прокурорсько-слідчих працівників. Зокрема, в прокуратурі працюють три молоді спеціалісти: старший слідчий прокуратури Вікторія Вікторівна Панчук, помічники Острозького міжрайонного прокурора Микола Сергійович Шаповал та Ілля Вікторович Суконнік. Панчук В.В. та Шаповал М.С. успішно пройшли стажування та були атестовані. Наказом Генерального прокурора України від 31.10.2011 року їм присвоєно перший класний чин – юрист 3 класу. Суконнік І.В. проходить стажування в Острозькій міжрайонній прокуратурі. Хочу зазначити, що всі молоді спеціалісти є кваліфікованими, мають високий рівень знань, а досвід вони отримують з часом, належно виконуючи свої службові обов’язки. Працюється з ними легко і цікаво.

Взагалі колектив прокуратури дружній та згуртований. Кожен працівник є цікавою особистістю. Так, заступник Острозького міжрайонного прокурора Баранчук Володимир Миколайович не тільки досвідчений працівник, наставник молодих спеціалістів, а й майже професійний футболіст. Упродовж останніх 4-х років футбольна команда прокуратури Рівненської області, в якій грає Володимир Миколайович, займає призові місця у футбольному турнірі, який проводиться між всіма обласними прокуратурами України на честь колишнього прокурора Луганської області В. Солодкого. До речі, нещодавно, наказом Генерального прокурора України Баранчуку В.М. присвоєно черговий класний чин – молодший радник юстиції.

Старший помічник Гуц Олександр Леонідович належним чином забезпечує такі напрямки роботи, як підтримання обвинувачення в суді, здійснення правозахисної діяльності в сфері економіки. Окрім того, є завзятим мисливцем, рибалкою та грибником.

Старший помічник Самолюк Ярослав Васильович займається питаннями представництва інтересів держави та громадян в суді і здійснює правозахисну діяльність по захисту конституційних прав громадян. Свої обов’язки виконує добросовісно.

Технічні працівники міжрайпрокуратури: Мотько Юлія Петрівна, Ющук Ольга Олександрівна, Колесникова Оксана Юріївна та Бондар Микола Гнатович також сумлінно виконують свої обов’язки, у зв’язку з чим заохочувались прокурором Рівненської області.

– Ваша робота – це і співпраця з іншими структурами...

– Так. Тому користуючись нагодою, хочу подякувати за плідну співпрацю суддям Острозького районного суду, працівникам Острозького МВ УМВС України в Рівненській області і РВ МНС ГУ МВСУ в Рівненській області, а також органам місцевої влади та місцевого самоврядування.

– Напередодні професійного свята прийнято згадувати ветеранів.

– Від всієї душі вітаю колектив міжрайпрокуратури, а також ветеранів прокуратури – Колесникову Тамару Федорівну, Данилюка Степана Івановича, Ткачука Віктора Володимировича, Шаповала Сергія Олександровича, Хомича Анатолія Федоровича та інших із професійним святом. Усім зичу міцного здоров’я, родинної злагоди, благополуччя. Колективу – професійних успіхів і наполегливості у відстоюванні конституційних прав громадян та інтересів держави.

Спілкувалася Олена ТОЛОЧИК

Просмотров: 533 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]