Середа

24.04.2019

15:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У нас не лише посилена військово-фізична підготовка…

Долею судилося нам жити у цікаву епоху, коли суспільство, роблячи крок від постіндустріальної цивілізації до цивілізації інформаційних технологій, усе гостріше відчуває потребу в людях, які матимуть фундаментальні знання в різних підрозділах науки й умітимуть адаптувати їх до постійно змінюваних умов своєї життєдіяльності, будуть активно розбудовувати суспільну інфраструктуру з використанням найсучасніших технологій. Це час невпинного зростання наукового потенціалу і духовних потреб кожної людини.  

Жага відкриттів, прагнення проникнути в таємниці буття народжуються на шкільній лаві. А тому в комунальному закладі «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради одним із основних напрямків діяльності є створення цілісної скоординованої системи виявлення, розвитку, підтримки і стимулювання талановитої молоді.

У нашому ліцеї можна побачити учнів, яким тісні рамки шкільного підручника, вони читають спеціальну літературу, шукають відповіді на свої запитання в різних галузях знань, консультуються з учителями. Кожна кропітка праця приносить бажані результати.

Так, у цьому навчальному році ліцеїсти досягли високих результатів у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Рівненської Малої академії наук. Переможцями стали: Олександр Смаглюк (секція «Всесвітня історія»), Вадим Пекарський (секція «Аерофізика та космічні дослідження»), Тарас Мельник (секція «Грошовий обіг, фінанси та кредит»), Владислав Петняк (секція «Право»), Андрій Чупак (секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»), Віталій Венцурик (секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження») та Дмитро Мостюк (секція «Астрономія та астрофізика»). Два роки поспіль призером є Віталій Венцурик, ліцеїст 11-А класу. Він під керівництвом вчителя фізики Олексія Смалюка досліджував тему енергозбереження у ліцеї. Віталій – дійсний член МАН України.

 Хороших результатів досягли ліцеїсти і у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. З перемогою повернулися: Олександр Смаглюк (історія та правознавство), Назар Примак (історія), Сергій Гордієнко (інформатика та фізика), Дмитро Мостюк (математика), Роман Захарчук (фізична культура).

Особливо хочеться відзначити ліцеїста 11-В класу Олександра Смаглюка, який виборов три призових місця.

Дуже важливою і перспективною є індивідуальна робота учнів під керівництвом вчителів, яка дає нам можливість самостійно та цілеспрямовано працювати, розвиває творче мислення, удосконалює систему теоретичних знань, практичних умінь та навичок. А тому щиро дякуємо учителям, які підготували наших переможців, це: вчителі історії Андрій Кошельник та Вікторія Крейчі, вчитель правознавства Леся Стрельбіцька, вчитель фізики Олексій Смалюк, вчитель математики та економіки Олена Плисюк, вчитель математики Людмила Криницька, вчитель інформатики Ярослав Романчук та вчитель фізичної культури Віктор Романчук.

Ми пишаємося їхніми досягненнями, гордимося успіхами і бажаємо всім нових звершень, відкриттів та творчих злетів.

Владислав ВАВЕЛЮК, голова Ради молодших командирів ліцею

№13 від 22 березня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 271 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]