Субота

20.04.2019

19:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У новий дім з новими послугами

Нещодавно за сприяння органів міської влади Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та відділ сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради переїхали у нове приміщення. Відтепер громадяни міста можуть звертатися у зазначені установи за адресою: вул. Кривоноса, 32 (колишнє приміщення будинкоуправління), поруч з будівлями центру зайнятості та газової дільниці. 

Слід зазначити, що ремонт приміщення тривав понад 2 роки. Наразі воно повністю відремонтоване та має досить гарний вигляд. Новосельці кажуть, що задоволені новим приміщенням з просторими кабінетами та комфортними умовами праці.

За цією ж адресою в тому ж приміщенні розташований Центр надання адміністративних послуг виконкому Острозької міськради (далі – ЦНАП). Він переїхав сюди 25 грудня 2014 року. Як розповів нам нещодавно призначений начальник ЦНАПу Олександр Корешняк, Центр продовжує здійснювати свою діяльність в напрямку надання адмінпослуг. Як і планувалось за задумом, ЦНАП став своєрідним «єдиним вікном», де громадянам надають майже увесь спектр адмінпослуг в одному приміщенні.

– Центр надання адміністративних послуг – місце спілкування влади і громади міста, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом. Наразі Центр працює в неповному обсязі. Ми надаємо лише міські адмінпослуги, зокрема, довідки про кількісні характеристики земельних ділянок, видаємо будівельні паспорти, а також здійснюємо для суб’єктів господарювання надання документів дозвільного характеру і реєстрацію декларацій. Будь-яка юридична чи фізична особа, у випадку виникнення питань щодо процедури отримання необхідних дозволів, проведення реєстрації та інших дій, встановлених законодавством, як обов’язкові, може поставити їх в центрі адміністративних послуг і отримати відповідь, – зазначив Олександр Анатолійович. За його словами, якщо буде фінансування з держбюджету, Центр буде розширятися.

Прийом громадян здійснює начальник Центру надання адміністративних послуг виконкому Острозької міськради Олександр Корешняк щоденно, крім вихідних, з 9:00 до 16:00 год.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 232 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]