Неділя

21.04.2019

21:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У Острозі створено штаб Національного спротиву
У понеділок, 2 грудня, в місті було створено Острозький регіональний штаб Національного комітету спротиву. Це відбулося під час наради керівників опозиційних політичних організацій міста (ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», ПП «УДАР»), представників громадських організацій та студентських активістів.   

Відкрив організаційне засідання голова Острозької міської організації ВО «Батьківщина» Тарас Пустовіт. Він зазначив, що сьогодні існує нагальна потреба в об’єднанні сил, аби мирними засобами домогтися відставки чинної влади. Головною ідеєю створення нової структури є те, що в ній не буде головувати якась одна політична сила, а це буде консолідований орган, де будуть відкинуті вузькопартійні інтереси заради спільної справи.

Під час обговорення загальнополітичної ситуації, яка склалася в Україні, зазначалося, що більшість мешканців краю, крім студентської молоді, ще масово не проявили свою активність. Аби залучити їх до протестних акцій, потрібно підключити ресурс політичних партій, які мають свої осередки в місті і селах району. Тому й назріла потреба створення координаційної ради, яка б очолила організацію населення на протестні акції та збір допомоги учасникам майданів в обласних центрах та Києві. Виступаючі наголошували, що це є винятково мирні акції, де люди говорять про свою позицію до дій влади, курсу країни на майбутнє.

Одноголосно було вирішено створити Острозький регіональний штаб Комітету спротиву. Діятиме він в громадській приймальні народного депутата України Юрія Вознюка за адресою Острог, вул. Татарська, 1, тел. 2-00-89 та 096-210-54-45. Звернувшись до нього, всі бажаючі, як громадяни краю, так і політичні сили та громадські організації, можуть долучитися до мирних протестних акцій в Острозі, Рівному та Києві, допомогти матеріально людям, які відстоюють права і свободи на майдані. Штаб буде збирати матеріальну допомогу, одяг, медикаменти та ін., організовуватиме поїздки в столицю на акції протесту, координуватиме роботу з іншими громадськими організаціями і політичними партіями, встановлюватиме намети, де буде роз’яснюватися позиція патріотичних сил. Заплановано і обговорено ряд першочергових завдань, реалізація яких дозволить штабу працювати ефективно.

Іван ГЛУШМАН
№49 від 4 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 222 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Іван Глушман, штаб Національного спротиву, Замкова гора | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]