П'ятниця

26.04.2019

05:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У полоні новорічної феєрії

Новий рік та Різдвяні свята чекають всі: і малеча, і дорослі. Та ще ніколи ми, батьки 4-Б класу, не хвилювались так як цьогоріч. Наші діти, щасливі та збуджені, прибігли по домівках, і ми почули: «У нас не буде новорічного ранку!.. Ми ставимо новорічну казку «Снігова Королева». Після цих слів від душі відлягло. Адже як це дітвора без Новоріччя? І тоді стало зрозуміло, що наша вчителька, Личак Алла Павлівна, не готуватиме традиційне свято, а спільно з дітьми підготує справжню казку-феєрію. 

І пішло, і завертілось… Ми, батьки, включились в пошуки костюмів: відшуковували, приміряли, домовлялись, дефілювали. Діти дедалі більше захоплювались постановкою казки.

Та ось прийшов довгоочікуваний день. Святково прибрана зала. Новорічна ялинка вабить різнобарвними вогниками. Неподалік – замок Снігової Королеви.

Після новорічної пісні-привітання з’являється Фея з Льодяником, які зачаровують хлопчика Михайлика:

Ти, мій любий, пам’ятай,

Не Михайлик ти, а Кай.

На сцені з’являються Герда та Бабуся, які застерігають неслухняного хлопчика про витівки Снігової Королеви. Та Кай, вражений її красою, потрапляє в крижаний полон. Вірна сестричка вирішила будь-що звільнити брата.

Нелегкий шлях подолала Герда, щоб звільнити Кая. На допомогу їй прилітали снігурі, мудрі Ворон з Вороною. Доброта дівчинки вразила Принца і Принцесу, які їй подарували шубку, муфту та золоту карету. Навіть розбійники та маленька розбійниця перейнялись долею Герди.

Добра дівчинка з далекої Лапландії покликала Діда Мороза, і він своєю добротою розтопив крижане серце Снігової Королеви, яка погодилась звільнити Кая. Все дійство супроводжували запальні музичні номери.

Не дарма в народі є вислів: доброта врятує світ. Так, доброта, дружба, відважність та відданість своїм рідним допомагає перебороти всі негаразди, подолати всі перепони. А в нашій казці навіть розбійники стають добрими, милосердними та чуйними.

Дай Боже, щоб так сталось у наш нелегкий час, у нашому реальному житті. Тоді доброта та взаєморозуміння повернуть мир у нашу країну. І всі ми заживемо у злагоді та спокої.

Галина САМОФАЛОВА,
член батьківського комітету 4-Б класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»

№ 2 від 10 січня 2015 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]