Субота

20.04.2019

19:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У пошуках вирішення складного питання
Чергова, тридцять шоста сесія Острозької міської ради відбулася у п’ятницю, 26 квітня. Всі питання порядку денного були розглянуті оперативно і рішення, як зазвичай, приймалися одноголосно. Натомість довго дискутували про функціонування у місті громадської вбиральні.  

Розпочинаючи сесію міський голова Олександр Шикер привітав секретаря міської ради Миколу Добровольського, депутатів Ларису Бащук, Надію Пацурковську та Володимира Мацуна із днями народжень, які вони відзначали у міжсесійний період. Подарунок було вручено депутату Юрію Ягодці, день народження якого був саме у день проведення сесії.

Після уточнень, доповнень до проектів рішень, виступів доповідачів та співдоповідачів з усіх питань порядку денного були одноголосно прийняті рішення.

Під час подання запитів депутат Ольга Шевчук (ВО «Свобода») порушила питання відновлення тротуарів по вул. Татарській. Міський голова Олександр Шикер на це зауважив, що тротуари там є. Але мешканці вулиці не бажають їх чистити і вони заросли травою. Депутатам потрібно мобілізувати людей на очистку тротуарів і утримування їх у належному стані. Люди мають знати, що відповідно до закону про благоустрій, кожен власник земельної ділянки, будівлі зобов’язаний утримувати свою територію у належному стані до бордюрного каменя проїжджої частини.

Депутат Лариса Бащук (Партія регіонів) від імені людей, які відві-дують цвинтар на вул. Бельмаж подякувала за облаштування східців туди  і просила ще облаштувати дорогу, яка веде від містка вверх.  

Секретар міської ради Микола Добровольський озвучив відповідь, підписану головою обласної ради, на депутатський запит, щодо відміни рішення про закриття протитуберкульозного диспансеру у нашому місті. На жаль, депутати облради не прислухались до пропозиції острожан.

Після озвучення відповіді виконкому Острозької міськради на запит щодо приведення в належний санітарний стан міської вбиральні та забезпечення її роботи, розгорілася тривала дискусія. У її ході звучали різні пропозиції та зауваження щодо порушеного питання від міського голови Олександра Шикера, депутатів Ольги Шевчук (ВО «Свобода»), Юрія Ягодки ("Наша Україна"), Володимира Степанюка, Олександра Корнійчука, Володимира Мацуна (всі – ВО «Батьківщина»), першого заступника міського голови Віталія Ундіра. Пошуками рішення на складне питання закінчила свою роботу поточна сесія.

Іван ГЛУШМАН

№18 від 4 травня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 304 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]