Середа

26.06.2019

21:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У Розважі – рік боротьби зі сміттям
Доля старого колгоспного садка, бродячі собаки, необліковані коні, дозвілля молоді, благоустрій кладовища, ремонт доріг – усе це обговорювалось минулої неділі у Розважі на сході села. Його жителі були активними в обговоренні пропозицій і проблем, які порушував сільський голова Ігор Юрчук.

Про схід села його жителів повідомили запрошеннями у поштові скриньки. Мабуть, тому в приміщенні сільського клубу у вказаний час було велелюдно – у більшості чоловіки, які і були найактивнішими.

Розпочався схід представленням двох гостей, потенційних інвесторів, які мають намір зайнятися старим колгоспним садком – частину вирубати, посадити нові плодові дерева. Однак процедура документального оформлення цих планів, за словами Ігоря Степановича, не проста і тривала. Тому цього разу обійшлося лише презентацією планів, проти яких сельчани не заперечували.

Сільський голова прозвітувався за свою роботу за минулий рік – ремонт доріг, благоустрій кладовища. Повідомив про виготовлену проектно-кошторисну документацію на ремонт дитсадка, яка вартувала 43 тисячі гривень, а також виграний і підготовлений проект, який стосується дозвілля молоді. Йдеться про обладнання клубу тренажерним та туристичним устаткуванням, більярдом. Проект здорового дозвілля розробляв активіст ГО «Здравбудь» Олег Швець. Він розповів, що його вартість 150 тисяч гривень, і при цьому обов’язковою є дольова участь громади – 10 тисяч гривень. Ці кошти необхідно зібрати сельчанам, щоб вже восени молодь могла з користю для себе і спокоєм для батьків проводити свій вільний час. Громада погодилася на цю умову.

Чимало уваги Ігор Юрчук приділив болючому питанню стихійних смітників. Сказав, що цей рік буде роком боротьби із сміттям, оголосив суми штрафів і настійно просив кожного починати із себе – зі свого двору, вулиці. Також повідомив про проведення передпасхальної толоки по вулицях Розважа, участь у якій просив взяти кожного.

Активною була дискусія по проблемі бродячих собак, по обліку і сплаті коштів за коней, корів. Було створено раду старійшин при сільській раді.

Ігор Степанович подякував активним жителям села за допомогу у вирішенні проблем, особливу вдячність висловив керівнику СПП «Розвазьке» Петру Івановичу Ягодці за постійну благодійну допомогу і взаєморозуміння.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 315 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]