Середа

24.04.2019

15:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У Розважі вшанували місцевих хліборобів

У четвер, 20 листопада у Розважі урочисто відзначили День працівників сільського господарства. Відкрив захід керівник сільськогосподарського приватного підприємства «Розвазьке» Петро Ягодка. Звертаючись до колективу, він зазначив, що днем для відзначення професійного свята обрали саме той день, щоб трудівникам було зручніше відпочити, вони всі могли зібратися і вшанувати кращих у колективі. А в ньому працює багато людей різних професій, які дбають, щоб мешканці краю і держави мали хліб і все необхідне і бажане до нього. 

Петро Іванович також зазначив, що цей рік по урожайності зернових кращий за всі останні 16 років, вродили добре також злакові і бобові культури. На завершення керівник сердечно привітав своїх колег зі святом, побажав їм здоров’я, миру і злагоди.

Спершу вітали працівників сільського господарства наймолодші мешканці села – вихованці місцевого дитячого садочка «Веселка». Вони декламували вірші про хліб, благородну працю трудівників сільського господарства, бажали їм всіляких гараздів, заспівали пісню. У відповідь на щирі слова дітей присутні дарували їм оплески. Від імені вихованців ДНЗ трудівникам СГПП «Розвазьке» дякувала вихователь. Вона зазначили, що діти є наймолодшими споживачами продукції, яку вирощують на полях місцевого господарства, дякувала трударям за роботящі руки, щоб вони не знали втоми. За її словами, дітям дуже смакують спечені булочки, хліб, куплені в господарстві крупи, м’ясна і молочна продукція, цукор.

Вітали працівників СГПП «Розвазьке» керівники району та села – голова Острозької райдержадміністрації Юрій Олексійчук, голова Острозької райради Валентина Стрілецька, голова Розвазької сільської ради Ігор Юрчук (на фото). Кращим працівникам господарства, керівнику господарства вони вручали грамоти, подяки та подарунки. Зокрема, Петрові Ягодці вручили дві подяки міністра аграрної політики та продовольства України та від Рівненського обласного центру зайнятості. У своїх виступах гості дякували колективу за його нелегку, але дуже потрібну і благородну працю хліборобів, відзначали творчий підхід до справи, наполегливість та ін. Також кращі трудівники отримали подяки та подарунки від керівництва господарства. Петро Іванович обіцяв усім працівникам господарства, як матеріальне заохочення, цукор.

Дуже гарним подарунком для усіх працівників господарства та гостей свята став прекрасний концерт, який підготував хоровий колектив під керівництвом острожанина Віталія Хмарука. До речі, в колективі співає і є солістом керівник господарства Петро Ягодка. Приємно, що керівництво «Розвазького», одного з кращих сільськогосподарських підприємств в районі, дбає не тільки про прибутки, землю, посіви, худобу, техніку, але й прагне залучити до прекрасного – української пісні – своїх працівників, мешканців села, району, області. Впродовж концерту традиційно звучали пісні різноманітного жанру і характеру, але в основному – патріотичного спрямування. Тож після гарного закінчення заходу трудівники села у піднесеному настрої поспішали – одні додому, а інші на свої робочі місця, адже необхідно було доїти корів, доглядати телят, свиней, випікати дуже смачний хліб, булочки та інше.

Іван ПАВЛІВ

№ 49 від 29 листопада 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 320 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]