П'ятниця

19.04.2019

17:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У світі чарівному…
З давніх-давен казка посідала чільне місце у житті людей. Для дітей це нагода поринути у цікавий і незнаний світ чарівних героїв, пригод і перемог. Для дорослих – елемент формування особистості, з допомогою якого їх діти вчаться розрізняти одвічні категорії добра і зла, любові, дружби і вірності. Народні казки – це величезний світ, що містить у собі інформацію про свій рід, традиції, цінності. Вони передавались із покоління в покоління і увібрали у себе все найважливіше, що мав народ.   

Саме тому, з огляду на таку важливу роль казки, невипадковим було рішення вчителя Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Наталії Кобетяк провести відкрите заняття з предмету «Літературне читання» у 2-А класі за темою «У світі казки чарівної…» нетрадиційно, у вигляді карнавалу-вікторини. В середу, 28 листопада, не лише учні, а й батьки та вчителі поринули у чарівний, всім добре знаний світ казок. Про те, що дітки доб­ре ознайомились і орієнтуються у світі казок, змогли пересвідчитись усі присутні на заході.

Учні класу, а за сумісництвом казкові герої, розділились на три команди: «Ріпка», «Рукавичка» та «Колобок», капітанами яких були Маргарита Гандзілевська, Катерина Романюк та Антон Яровий відповідно. Усіх чекали незвичайні конкурси, в яких діти змогли продемонструвати свої знання казок, зокрема, визначити назву за ілюстрацією, відгадати, від кого з казкових героїв прийшла телег­рама, назвати казкового героя за певними його характеристиками та багато інших. За командами пильно слідкувало журі – троє представників від батьків. Не залишився непоміченим той факт, що під час конкурсів проявили себе як надзвичайно активні й обізнані такі учні, як Любомир Корнійчук та Аліна Голубош.

В результаті жвавих обговорень журі у вік­торині визнало переможцями команди «Ріпка» та «Колобок». Та, безперечно, усі учасники свята погодяться з тезою, що перемога була не найголовнішою, адже абсолютно всі дітки продемонстрували прекрасні знання казок, подекуди демонструючи ґрунтовніші знання, аніж навіть присутні у залі дорослі. До того ж, команду «Рукавичка» відділяла від переможців лише мінімальна кількість балів. Тому сміливо можна вважати переможцями усіх учнів. Наостанок свята журі вручило подарунки, а присутні насолодились казковою піснею «Тільки там» у виконанні хору учнів класу і солісток Маргарити Гандзілевської та її мами.

Оксана КУЗЬМЕНКО

№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]