П'ятниця

26.04.2019

16:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У світі казки або Новорічні свята тривають

Управлінням у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації у понеділок, 5 січня, було організовано Новорічний ранок для дітей соціально-незахищених категорій населення. Відділом з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради було запрошено 15 дітей нашого міста для участі у Новорічно-різдвяній виставі, яка була проведена у Рівненському обласному академічному театрі ляльок. 

Діти потрапили в захопливу атмосферу непередбачуваних пригод, чародійства, козацької відваги та запалу, лиходійських витівок та величної чарівної сили Діда Мороза. Тут і Баба Яга, і Баба Холодуха, і Баба Хитруха, і трійка відомих усім мультиплікаційних козаків, і улюблені всіма дітьми Фіксики. Це було неперевершено – талановиті актори, бездоганно підібрана музика, захоплюючий сценарій, дбайливо задекорована казкова зала. Присутні діти не стримували свого захоплення та щастя бути причетними до казки, бо ж їм була надана можливість стати помічниками та друзями персонажів казки через веселі естафети, ігри та конкурси. А в кінці свята кожен отримав чудовий солодкий подарунок.

Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради від імені діток, які побували на захоплюючій виставі, щиро дякує міському голові Олександру Шикеру за допомогу в поїздці до Рівного.

Ольга ЛОЗЮК,
головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому

№ 2 від 10 січня 2015 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 240 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]