Неділя

21.04.2019

21:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У святу воду і в мороз не страшно
Чотирнадцять людей і собака цьогоріч вирушили у похід до озера, з яких 7 осіб взяли участь у святковому купанні на Водохреща, 19 січня. Попри погоду, яка різко змінила свій настрій і замість лагідної безсніжної стала морозною і з заметіллю, серед сміливців були не лише чоловіки, а й жінки. Хоча, як розповідає організатор, Андрій Гулько, така погода навіть краща для хрещенського купання.   

Такі святкові розваги поєднують людей різних вікових, соціальних та інших категорій. Так, найстарша учасниця походу народилась у 1969, а наймолодшими були учні 9 класу Оженинської ЗОШ I-III ст. (ліцей). Це гарний спосіб «розім’яти ноги» в зимовий період часу, коли людина мало рухається, а також перевірити свої сили і витривалість, познайомитися з цікавими людьми.­

– Йшли ми пішки на озеро, що у селі Стороничі. Це 15 кілометрів в одну сторону, – розповідає організатор пішохідного походу Андрій Гулько. – Йти майже по прямій, ті, кому тяжко було пройти весь відрізок шляху, могли повернутись раніше. Звісно, є якісь загальні правила, яких мають дотримуватись ті, хто збираються в походи такого роду, і особливо, хто збирається заходити в воду, щодо форми одягу, поведінки, стану здоров’я. Треба готуватись раніше, загартовувати організм поступово. Але що стосується води саме на Водохреща – головне вірити. Кажуть, всі ті, хто вірить, що вода справді свята, ніколи не хворіють, як би холодно не було. Людина може захворіти тоді, коли сумнівається, думає про хворобу або про те, як це небезпечно для її здоров’я. Ми ходимо в такі походи вже третій рік. І щоразу були люди, які ходили вперше пірнати в ополонку. Того року новачки були шестикласники, та кілька старших дівчат. Ніяких проблем зі здоров’ям у них потім не було, всі були здорові. Оголошення про похід були розміщені в газеті, в соцмережах. Так само буде й наступного року. Можливо, трохи зміниться маршрут. Долучитись до походу може будь-хто, незалежно від віку та статі. Цього року у поході були представники трьох областей: Хмельницької (Оля і Ярослава, м. Нетішин), Рівнен­ської (острожани, вчителька Тетяна Гущук з с. Оженин зі своїми учнями Алексіюком Романом та Кухарчуком Миколою та представник Рокитнівщини Олександр Борисовець) та Волинської (Юрій Каліщук з Володимир-Волинського). Наступного року долучайтеся і ви!
№4 від 25 січня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 192 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]