Неділя

21.04.2019

17:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У Вельбівному загинув волинянин
Сталася трагедія під час ремонту мосту, який проводили представники Волинської мостобудівної компанії. Для цього потрібно було перемістити арматуру з одного місця в інше за допомогою автокрана (що робити категорично забороняється!) В цей час 33-річний електрозварник разом з колегою підтримували цей великогабаритний вантаж з двох боків, щоб він не розгойдувався.

Про це повідомила Тетяна Корпусова, менеджер із зовнішніх зв’язків ПАТ "АЕС Рівнеобленерго".

Через деякий час, кранівник подивився у скло заднього вигляду і побачив, що два працівники, які підтримували арматуру, впали на землю. Кранівник миттєво зупинив автокран, вийшов з нього і побачив один обірваний провід повітряної лінії 10 кВ, який він обірвав стрілою автокрана, чим грубо порушив правила безпечної роботи. А саме – наблизився на недопустиму відстань до проводів повітряних ліній. Від його неправильних дій працівники бригади опинилися під великою напругою. Після цього кранівник викликав швидку, покликав інших членів бригади і разом з ними почав реанімовувати постраждалих. Втім, дорогою в Острозьку центральну лікарню один з членів бригади помер, інший – ще знаходиться на лікуванні. Його стан зараз задовільний.

Слід зазначити, що представники Волинської мостобудівної компанії жодним чином не погодили з ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» виконання ремонтних робіт у зоні повітряних ліній. А тому нагадуємо, що обладнання, яке знаходиться в експлуатації ПАТ «АЕС Рівнеобленерго», є потенційно небезпечним для життя, оскільки знаходиться під високою напругою. Тому під час виконання будь-яких будівельно-монтажних робіт в охоронній зоні електроустановок необхідно обов’язково погоджувати їх в енергорозподільчий компанії.

www.ogo.ua

Просмотров: 298 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]