Понеділок

22.04.2019

03:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У вересень – зі змінами
Нещодавно з робочою поїздкою в Острозі побував перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко. У її ході з острожанами обговорювались проблемні питання життєдіяльності, можливості фінансової допомоги для їх вирішення. Крім цього, жителі міста цікавились позицією гостя із актуальних проблем життя країни.

Першим об’єктом, який відвідав Анатолій Олексійович, був дитсадок «Веселка» (фото 1). Нагадаємо, що навесні він вже там був і ознайомився з проблемами, вирішення яких значно покращило б функціонування закладу. Одна з найболючіших – дитячі майданчики, що потребують оновлення та ремонту, зокрема, павільйони на них. Цього разу гостю запропонували кошторис робіт, а він вислухав думки працівників садка, батьків щодо облаштування майданчиків, пообіцяв прийняти конкретне рішення і фінансово допомогти. При цьому його обов’язкова умова – допомога батьків та персоналу в облаштуванні території.

Технічних працівників «Веселки» цікавила перспектива отримання оздоровчих коштів, на виплату яких у бюджеті міста немає грошей. Анатолій Юхименко поцікавився сумою і юридичними підставами цих виплат, пообіцяв забезпечити фінансову підтримку з обласного бюджету освітянам до кінця року. На це потрібно близько 1 200 тис. грн.

Також відповідаючи на питання острожан, гість пообіцяв, що буде профінансовано і будівництво дороги до Нового кладовища, роботи заплановані орієнтовно на вересень.

Наступним пунктом поїздки була зустріч з жителями вулиці Набережної (фото 2). Їх головна проблема – відсутність води і необхідність облаштування водопроводу. Вони вже придбали своїм коштом труби – 53 тисячі гривень, міська влада виготовила документацію, яка перебуває на експертизі. Тепер звернулися за підтримкою до керівництва області, аби посприяло у реалізації проекту, який охопить вулиці Набережну, Тучемського, Жолтовського. Виконавцем робіт буде ОКП «Водоканал». Гість попросив підготувати клопотання, пообіцяв, що посприяє коштами і у вересні вода на вулиці буде.

Крім цього, жителі вулиці цікавились у першого заступника доплатами дітям війни, виплатами Ощадбанку, його позицією у болючому мовному питанні. На останнє він відповів: державною мовою має бути українська.

У кінці вулиці Вишенського люди чекали гостя, аби попросити допомоги у ремонті дороги. Вони нарікали, що вона розбита вантажівками, що сюди навіть таксисти відмовляються їхати, зважаючи на її стан. Дехто висловлювався і за те, що варто б оновлену дорогу «лежачими поліцейськими» облаштувати для любителів швидкої їзди. Вартість поточного ремонту дороги 298 тисяч гривень, які теж перший заступник очільника області пообіцяв виділити з обласного бюджету. Порушили жителі дорожну проблему також на вулиці Лермонтова. Зокрема, вагітна жінка, яка чекає двійню, показала Анатолію Олексійовичу відрізок дороги у 250 метрів, попросила ще і його поремонтувати. Відмовити жінці Анатолій Юхименко не зміг.

А ще він вислухав нарікання мешканців на транспортне обслуговування – відсутність маршрутки у вихідні, оскільки перевізнику це невигідно, порушення графіку руху. Із цим пообіцяла розібратися міська влада, зробивши контрольні рейси, адже перевізнику кошти з бюджету відшкодовуються.

Одній з найстаріших мешканок вулиці Анатолій Олексійович пообіцяв подарувати радіо, бо для старенької відсутність проводового – найбільша побутова проблема.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 261 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]