Вівторок

23.04.2019

05:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У «Веселці» були вечорниці
Коли мене запросили до ДНЗ №2 «Веселка», то попередили, що дійство відбудеться на другому поверсі, в музичній залі. Заходжу і бачу не сучасну залу, а… самобутню українську оселю, часів десь початку ХХ століття…  

Запрошені, а це переважно батьки, дідусі та бабусі вихованців «Веселки» тихенько перешіптуються: «Мені он той рушник подобається – блакитний». «А мені – салатовий. А ось подушка посередині – «заляпана», дуже багато вишито. Зате праворуч – ой, яка гарна!»

За розмовами і не помітили, як в обійсті з’явилася господиня і прийнялася за домашню роботу. Та не таку, що зазвичай, а – особливу. Адже дійство відбувалося 13 грудня – на Андрія! Отож, незабаром -- вечорниці. У гості спершу завітали дівчатка, приготували усе для святкових страв. А далі – спіймали бешкетника, який хотів завдати збитків. Замість покарання його зобов’язали привести до хати хлопців. І ті справді прийшли. Тоді вечорниці почалися.

Чого тільки на них не було! І пісні, і жарти, і танці, і троїсті музики-дівчатка, і «осідлання» коцюби, і кусання Калити, і… і багато чого ще іншого! І все це – з бажанням, адже діти показували вміння не лише веселитись, але й працювати: лущити кукурудзу, теребити квасолю, дерти пір’я, вишивати, вареники готувати.

Тож всі перейнялися духом свята. За що, найперше, подяка працівникам дитсадка, особливо вихователю старшої групи №1 Світлані Пенчук, Тетяні Корнійчук та музичному керівникові Ірині Коваль.

Олександр ГЛАДУНЕНКО
№52 від 21 грудня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 202 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]