П'ятниця

26.04.2019

16:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Учасників антитерористичної операції забезпечуватимуть санаторно-курортним лікуванням

В нашій країні, на жаль, вже більше року проходить військова операція, в результаті якої учасники військових дій отримують як фізичні, так і психологічні травми. Тому ми повинні докласти всіх зусиль, щоб оточити їх у мирній країні увагою та турботою, допомогти повернутися до мирного життя. Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради забезпечує осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».

Путівки на санаторно-курортне лікування надаються згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок: учасників бойових дій, інвалідів війни, інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій. Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підт­верджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. При наданні копій документів, передбачених постановою, необхідно мати при собі їх оригінали.

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції укладено договори з наступними санаторно-курортними закладами: «Лермонтовський» (Одеса), «Дніпровський» (Дніпродзержинськ), «Золота нива» (смт. Сергіївка Одеської області), «Конча-Заспа» (Київ), «Сонячний» (с. Вербки Дніпропетровської області), «Феофанія» (Київ), «Мошногір’я» (с.Будище Черкаської області), «Карпатські зорі» (с. Модричі Львівської області), «Гусарське урочище» (с.Піддубне Кіровоградської області), «Орізонт» (смт.Сергіївка).

За консультаціями та детальнішою інформацією просимо звертатись в міське управління праці та соціального захисту населення за адресою: Острог, вул. Кн. Острозьких, 22-Г, каб. №1, тел. 3-18-05.

Ірина МІЛІЩУК,

начальник відділу з питань захисту потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів управління праці та соціального захисту виконкому Острозької міської ради

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]