Вівторок

23.04.2019

09:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Учитель поспішає до дітей
"Лише той Учитель, хто живе так, як навчає”

Г. Сковорода

Все чисте й мудре – від учителя. Саме він формує у нашій свідомості поняття про життя, допомагає розрізняти де добро, а де зло. В Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. –гімназія» працюють інтелігентні, освічені, виховані люди, які вказують на помилки лише для того, щоб надалі у житті наші діти не допускали їх.

Ось уже пішов четвертий рік, як в ОНВК до першого класу прийшли маленькі, нетямущі хлопчики й дівчатка. Їх зустріла перша вчитель­ка Оксана Олександрівна Руда, яка ста­ла другою мамою, їхнім ангелом-охоронцем. Адже дитина в першому класі – це чистий аркуш, на якому вчитель, як художник, малює все те, що необхідно знати й уміти. Хто виросте з цієї дитини? Чи зможе вона дарувати іншим людям добро? Чи житиме не тільки заради себе, але й для інших? Багато в чому це залежить від учителя, якому важливо стати дитині саме другом і, звичайно, передати їй не тільки знання, а й виховати доброту, чуйність, розуміння, любов до ближніх.

Оксана Олександрівна стала цим другом для наших діток. Їй притаманна така риса, як проникливість. Вона бачить, коли учень не готовий до уроку, відчуває, якщо щось його турбує. Вчителька знаходить шлях до найпотаємніших куточків дитячого серця. Вислухає, дасть гарну пораду, заспокоїть сердечним словом і подарує щиру усмішку, що лине із глибини душі. Вона вчить бути дружними та справедливими. Чимало талантів і здібностей у діток розкрилося саме в цей період, адже у нас було проведено багато заходів до різних свят.

Учні та батьки вдячні Вам, Оксано Олександрівно, за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знан­ня, за любов до дітей. За те, що Ваше серце завжди наповнене співчуттям, добротою і милою приємністю. Вітаємо Вас із професійним святом! Бажаємо відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення. Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Вам вірять, Вас люблять і шанують.

З повагою учні та батьки 4 класу ОНВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»
Просмотров: 363 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]