Понеділок

20.05.2019

06:34

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Учні й педагоги на варті права та милосердя

Дуже часто для нас правознавство є незрозумілим набором понять та юридичних норм,  але саме вони забезпечують практичний захист суспільства. Навіть у вирі сучасних подій певні галузі права є надто актуальними. У їхнє число входить міжнародне гуманітарне право – система юридичних норм і принципів, що застосовуються під час збройних конфліктів, які забороняють або обмежують використання певних засобів і методів ведення збройної боротьби, забезпечують права індивіда в цей час і встановлюють міжнародно-правову відповідальність за їх порушення. Предмет регулювання міжнародного гуманітарного права становлять специфічні суспільні відносини, що склалися між його суб’єктами під час збройних конфліктів. 

Тому, зважаючи на особливу актуальність важливості міжнародного права, в нашому закладі був проведений круглий стіл на тему «Міжнародне гуманітарне право».  Голова волонтерського осередку Юлія Трачук ознайомила присутніх учнів  5-6 класів з основою поняття зазначеної галузі права. Учасники круглого столу обговорювали практичну сторону та потребу нашої країни в такому захисті. Результатом зустрічі стала краща обізнаність учнів  та їхнє орієнтування в засадах міжнародного гуманітарного права.

Крім того, цьогоріч волонтери та учні Острозького НВК «Школа І-ІІІст. – гімназія» не лишились осторонь й також долучились до  місячника Червоного Хреста, який щороку проводиться з 1 квітня по 4 травня. Діти принесли з дому консервації, сало, одяг, продукти харчування, засоби гігієни та передали їх Товариству Червоного Хреста. Зазначу, що педагогічний та учнівський колективи нашого закладу завжди відгукуються на ініціативу Червоного Хреста, адже ми знаємо, що допомога може знадобитися кожному з нас в тій чи іншій ситуації.

Юлія ТРАЧУК,
голова волонтерського осередку Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. - гімназія» 

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 180 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]