Вівторок

23.04.2019

05:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Удача посміхнулася вікендом в Карпати
Купуючи ноутбук в одній з рівненських фірм, молоде подружжя Наталії та Олександра Форсюків не сподівалось, що покупка доповниться ще і приємним сюрпризом. Виграний ними вікенд в Карпати залишив яскраві і приємні спогади, адже туди сім’я потрапила вперше.

А почалося все із того, що ноутбук сім’я купувала за готівку, а не в кредит. Таким чином потрапила у число учасників безпрограшної лотереї, яку фірма-продавець організувала напередодні Нового року.

– Кожному із покупців були роздані номерки, за якими розігрувались поїздки в Румунію, Карпати та комп’ютерні аксесуари, – розповідає Наталія Форсюк. – На розіграші нас було близько сотні, і коли оголосили, що наш, 30 номер виграв вікенд на двох в Карпатах, ми дуже зраділи! І ось цими вихідними днями завдяки туристичній агенції «Волинські Афіни», оплаченому проїзду і проживанню, ми з чоловіком скористались нашим виграшем – побували на цьому вікенді.

Співрозмовниця каже, що Яремче справило на них чудове враження: зверху гори, а внизу будиночки як ковпачки, цікаві сувенірні ринки, комфортний готель, затишні дерев’яні колиби. Але найяскравші враження залишились від Буковеля:

– Коли катались на канатній дорозі, то від погляду вниз перехоплювало подих, – продовжує жінка. – Самі на лижі стати не ризикнули і з‘їхати навіть з Дитячої гори. Але за іншими було цікаво поспостерігати. Гори, траса, багато батьків із маленькими дітьми, які вже впевнено себе почувають на лижах. Взагалі бачити Буковель по телевізору і наяву – це зовсім різні речі. Це просто не порівняти!

І хоча дорога назад після триденної поїздки була важкою, починаючи з Тернополя, однак відпочинок подружжю дуже сподобався. Тепер вони хочуть побувати в Карпатах влітку і обов’язково вже із трирічним сином Владиком. Для подружжя Форсюків із 5-річним сімейним досвідом – це перша солідна посмішка Удачі. Їм пощастило, що поїздка була добре організована, за що вони вдячні турагенції «Волинські ­Афіни».

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 324 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]