Неділя

21.04.2019

21:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Укладання трудових договорів з найманими працівниками – обов’язок кожного роботодавця
З метою забезпечення виконання Кодексу законів «Про працю України», завдань Кабінету Міністрів України щодо повного погашення заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення державних мінімальних гарантій оплати праці та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, проводиться відповідна робота, спрямована на підвищення рівня заробітної плати, стабілізацію її поточних виплат, створення нових та легалізації існуючих робочих місць.

При виконкомі міської ради діє міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка утворена та затверджена відповідним рішенням виконкому від 20 жовтня 2009 року № 248 «Про міську робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення».

Міська робоча група здійснює контроль через державного інспектора праці в м. Острозі та Острозькому районі та інші контролюючі органи за дотриманням підприємствами, установами та організаціями міста усіх форм власності законодавства про працю, координує діяльність підприємств, установ та організацій щодо забезпечення легального використання роботодавцями праці найманих працівників та офіційної виплати заробітної плати.

Відповідно до наявних повноважень управлінням праці, відділом з питань праці, зокрема, спільно з представниками державної інспекції праці, Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції, міськрайонного центру зайнятості, управлінням Пенсійного фонду в Острозькому районі, Здолбунівською міжрайонною виконавчою дирекцією Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Здолбунівському районі, Острозьким МВ УМВС України в Рівненській області, які є у складі міської робочої групи, здійснюються обстеження суб’єктів підприємницької діяльності щодо укладання трудових договорів з найманими працівниками. При обстеженнях представниками міської робочої групи проводиться роз’яснювальна робота серед роботодавців та найманих працівників з приводу необхідності легалізації робочих місць та заробітної плати шляхом укладення трудових договорів.

Проте, в ході обстежень та аналізу їх результатів, виявляється, що не з усіма найманими працівниками роботодавці трудові договори юридично оформляють, які нехтують нормами трудового права, порушуючи таким чином законодавство України, а саме: Кодекс законів «Про працю України», Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та втратами, зумовленими похованням», Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб».

 Не укладаючи трудовий договір роботодавець або взагалі позбавляє працівника прав і гарантій, встановлених законодавством, або в разі укладання цивільно-правового договору суттєво обмежує права працівника, виводячи його з поля трудового законодавства.

Зокрема, найманим особам, які працюють без укладання трудового договору, необхідно усвідомлювати, які настають втрати.

Не уклавши трудовий договір наймана особа втрачає:

– трудовий стаж;

– пенсійне забезпечення;

– допомогу на випадок безробіття;

– виплати за листами непрацездатності;

– виплати у зв’язку з нещасним випадком, професійним захворюванням;

– отримання щорічної оплачуваної відпустки.

Наймані працівники, особливо молодь, погоджуються працювати без трудового договору за низьку заробітну плату, не усвідомлюючи важливості укладення трудового договору у письмовій формі для власного соціального захисту, не замислюючись над майбутнім. Роботодавцям вигідно працювати в "тіні”, виплачувати низьку заробітну плату, не сплачувати відповідних податків та внесків до Пенсійного фонду.

За цими факторами стоїть відсутність соціального захисту та соціальних гарантій для працюючих, недонадходження податків у бюджет, внесків до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування від тимчасової непрацездатності і нещасного випадку на виробництві.

У випадку неукладення трудових договорів наймані особи позбавляються соціального захисту на випадок безробіття, хвороби, трудового каліцтва та пенсійного стажу.

Найманим працівникам слід знати, що укладення трудового договору у письмовій формі дає можливість перевірити особисто, чи сплачуються страхові внески до Пенсійного фонду і у якій сумі, адже страховий пенсійний стаж працівнику зараховується тільки при укладенні трудового договору, оплаті мінімального страхового внеску, тобто від мінімальної заробітної плати, і, коли працівнику встановлено 0,5 розміру мінімальної заробітної плати, то, відповідно, він матиме лише півроку страхового стажу.

Трудовий договір між працівником і фізичною особою фізична особа повинна укласти в тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи та зареєструвати укладений у письмовій формі трудовий договір у трьох примірниках в державній службі зайнятості.

Період роботи за трудовим договором заноситься в трудову книжку найманого працівника та засвідчується печаткою центру зайнятості.

Питання про стан укладання трудових договорів між фізичними особами та найманими працівниками, дотримання мінімальної заробітної плати та виплати заробітної плати розглядається на засіданнях міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. При виявленні порушень чинного законодавства щодо укладання трудових договорів між фізичними особами та найманими працівниками відповідним рішенням комісії суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб зобов’язано укладати трудові договори з найманими працівниками та дотримуватись мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Зокрема, на засідання міської робочої групи запрошуються роботодавці, які порушують чинне законодавство в частині оплати праці, укладення трудових договорів між роботодавцем та найманим працівником.

Контроль за станом укладання трудових договорів, легалізації робочих місць та рівнем виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста усіх форм власності і надалі буде продовжено. При виявленні фактів порушень чинного законодавства в частині оплати праці та неукладення трудових договорів між роботодавцем та найманим працівником інформація буде надаватись у відповідні правоохоронні органи та державну інспекцію праці.

Галина ПЕРЛОВСЬКА,
начальник відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міськради
Просмотров: 543 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]