Четвер

25.04.2019

01:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Україна має талант»: підтримаємо своїх!
Вже четвертий сезон підряд знімається і йде у ефірі популярна телепередача всеукраїнського телеканалу СТБ «Україна має талант». Під час зйомки відбіркового туру претендентів із Дніпропетровської області сталася несподіванка. І пов’язана вона із відомою для острожан співачкою із Нетішина Юлією Бражук.

Нагадаю, що дівчина разом із іншою вихованкою студії «Вернісаж» (кер. Ольга Дьячина) слобідчанкою Юлією Сидорук впродовж останніх 3-4 років неодноразово виступала у складі дуету «Дабл’Ю» і сольно під час різноманітних заходів у місті. Острожани і гості міста дуже добре сприймали виступи талановитих дівчат. А ще вони неодноразово ставали переможцями різноманітних всеукраїнських і міжнародних творчих конкурсів, про що ми розповідали на сторінках нашої газети.

Зараз слобідчанка Юлія Сидорук навчається на другому курсі Хмельницького музучилища, а Юлія Бражук – студентка Київської національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Саме першокурсників цього вузу, як масовку, взяли на зйомки програми «Україна має талант». У перерві зі студентами працювали минулорічні фіналісти програми. Вони виступали перед ними, розповідали про себе, а коли їх ресурс вичерпався і довелось чекати ще, запропонували студентам показати свій талант. Колеги-нетішинки порадили дівчині заспівати. Попри неймовірне хвилювання, вона це зробила. І як! Соло Юлії Бражук почув Ігор Кондратюк і закрутилося…

В інтерв’ю для газети «Нетішинський вісник» Юлія Бражук розповіла, що наміру брати участь у зйомках не мала і це не був режисерський хід. Коли запропонували спробувати свої сили, то так розгубилася, що навіть забула слова пісень. Попри хвилювання миттю прийшло рішення виконати пісню із репертуару Бейонсе. Її співала у спортивному костюмі і шапці, без сценічного макіяжу. Та виступ нетішинки журі і знімальній групі так сподобався, що всі три судді сказали їй своє «Так» і відправили у наступний етап талант-шоу. Глядачі побачили дещо інше. Нібито під час підготовки одного із учасників у залі почувся потужний жіночий голос, який співав пісню. Судді запропонували дівчині спробувати свої сили і вона заспівала.

– Безумовно, мені, думаю і всім острожанам, дуже приємно за успіх Юлії Бражук, – розповідає директор міського Центру культури і дозвілля Світлана Панченко. – Під час святкування Дня міста (на фото), під час інших міських заходів обидві Юлі сольно і у дуеті неабияк прикрашали програму святкувань. Дівчина має хороші вокальні і сценічні якості, скромна у житті і на сцені. Бажаю їй вдалих виступів у наступних етапах, перемоги і прошу острожан підтримати її своїм смс-голосуванням у фіналі. Вона того заслуговує!

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 421 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]