П'ятниця

26.04.2019

04:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Українська пісня єднає нас

Під таким девізом упродовж двох днів, 11-12 лютого, в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходив фестиваль української патріотичної пісні. Метою заходу стало формування ціннісного ставлення особистості до держави і суспільства, до українського мистецтва, а також виявлення талантів, яких серед учнів нашої школи предостатньо. 

А почалося все із задуму лідерів учнівського самоврядування об’єднати класні учнівські колективи в єдине ціле. Ось чому пріоритетною стала форма фестивалю, адже організатори свята прагнули, щоб на сцені не було ні кращих, ні гірших, а навпаки – панувала єдність, любов до України та до її пісень. Умови заходу були такі: кожен класний колектив упродовж певного часу готував одну патріотичну пісню, у якій би акумулювалися усі його таланти, тобто вокал, хореографія, режисерська постановка тощо.

11 лютого у фестивалі брали участь учні 5-7 класів, які завдяки своїй дитячій безпосередності закликали до єдності, до боротьби. Учні 5-А класу співали про красу рідного краю, 7-Б клас порадував присутніх піснею Н. Май «Квітуча Україна», школярі з 6-В разом із «Океаном Ельзи» вірили, що впаде стіна, учні 7-А дружно виконали «Пісню про Україну» О. Пономарьова, 5-В клас співав про єдність сходу і заходу, школярі 6-А класу називали себе шаленими дітьми молодої країни, які готові її змінювати на краще, учні 7-В класу презентували «Гімн Євромайдану», а 5-Б клас під гітарні акорди закликав не відступати у бою.

Другий день фестивалю вітав на сцені школярів 8-10 класів. Його розпочали учні 10-А класу, які не тільки виконали, але й наочно відобразили на сцені головну ідею пісні групи «Скрябін» – «ти сам собі країна, зроби порядок у своїй голові», після них 9-В клас закликав до боротьби і перемоги з піснею «Віва, Україна!», учні 10-Б наголосили на проблемі єдності української території, а школярі з 9-А разом із гуртом «ТІК» твердили: «Так, я люблю Україну». Учні 8-Б та 8-В класів присвятили свої пісні «Над землею тумани» та «Тихо заплаче земля» пам’яті полеглих українців Небесної Сотні, школярі 8-А дружно твердили: «На світі є одна країна, яку люблю, і це Україна», а учні 9-Б класу заявили, що «краща мова єднання – це українська».

Усі виступи супроводжувалися режисерською постановкою: тут танцювали, грали на музичних інструментах, були акторами; раз-у-раз зі сцени зривалося горде «Слава Україні», а в залі та на сцені майоріли синьо-жовті прапори, вишиванки, українські вінки, не вщухали оплески. Упродовж двох днів незмінними ведучими свята були президент центру учнівського самоврядування Катерина Остапович та учениця 9-В класу Юлія Степанюк. Завершенням фестивалю стало дружне загальношкільне виконання Гімну України.

Підсумовуючи вищезазначене, хочеться вірити, що фестиваль української патріотичної пісні стане традиційним святом нашої школи, що переступивши шкільний поріг, кожен випускник гордо розмовлятиме українською і в Харкові, і у Львові, що молоде покоління українців, виховане у важкі часи війни українським словом і піснею, сформує нову націю національно свідомих і гордих синів своєї країни, які житимуть чесно, заможно і під мирним небом. Чого усім і бажаємо!

Катерина Денищук,
педагог-організатор Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

№ 8 від 21 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 259 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]