Середа

24.04.2019

15:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Усмішка – промінчик сонця на вашому обличчі
Барвистим та радісним, веселим та яскравим, як кольори веселки після теплого весняного дощику, було перебування дітей з 28 травня до 14 червня в пришкільному оздоровчому таборі «Усмішка». Його на базі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 організував відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради.   

Уся виховна робота в таборі велася згідно плану роботи   пришкільного табору з денним перебуванням «Усмішка», дотримуючись режиму дня і правил  табору.

Літо – це пора розваг, відпочинку, загартування. Найкращий спосіб відпочинку – організований, коли діти мають можливість спілкуватися, змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості не стихійно, а під пильним доглядом дорослих. І що важливо – все це відбувається у довільній формі, вони мають вибір, можуть гратися, займатися цікавими справами на свій власний розсуд. Романтика, гра, мрія повинні супроводжувати дитину повсякчас. Роль вихователів – спрямовувати енергію та ініціативу дітей у правильне русло.

До табору діти приходили на 9 годину. Вони розпочинали свій день із лінійки, на якій оголошувалось, які заходи чекають учнів протягом дня, і обов’язково – інструктаж з охорони праці та техніки безпеки. Потім – ранкова зарядка.

Кожен день в таборі – це певне свято, тут і Планета сміху, День жахів), Фестиваль казки, Містер табору, День індіанців, День бантика, Міс табору, День туризму, а також міжтабірні спортивні змагання з футболу, міні-олімпіада, вікторини, розважальні конкурси, веселі естафети.

З 6 по 12 червня цікаві та веселі дні організували для дітей Члени Національної скаутської організації України «Пласт», за що їм велика подяка. Також протягом табірної зміни діти відвідали міні-кінозал в Острозькій центральній районній бібліотеці, який відкрився ще в лютому 2012 року, де мали змогу переглянути цікаві мультфільми.

На закінченні табірної зміни були нагороджені і відзначені найбільш активні учасники табору і переможці спортивних змагань.

За коротких 18 днів всі зблизились, здружились, звикли один до одного, і тому, коли настав час закривати табірну зміну, чомусь всі – і діти, і вихователі – прагнули зробити все, щоб запам’яталася саме ця «Усмішка» – «Усмішка 2013 року».

Хочу подякувати всім вихователям та обслуговуючому персоналу за сумлінну працю, за те, що всі докладали  зусиль щодо змістовного проведення дозвілля дітей. А також хочу подякувати і дітям за активну участь у громадському житті табору! Приємних вражень від літа! До нових зустрічей!

Прощай, наш табір пришкільний,
Здрастуй, здрастуй, тепле літо!

Іванна СЕРЕДЮК, директор пришкільного табору з денним перебуванням «Усмішка»
№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 321 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]