Четвер

25.04.2019

01:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Усмішка з днем бантика
Минулого тижня завершили роботу оздоровчі табори міста. Їх працівники старалися, аби дітям там було цікаво. Чим їх робота відрізнялась від минулорічної і чим запам’яталось перебування там дітям, дізнавалась « Замкова гора».

Зразу після закінчення навчального року при всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста почали діяти пришкільні табори. Відділ освіти Острозького міськвиконкому організував їх три: в ЗОШ №1 – «Дивосвіт» (кер. Наталія Ющенко), в НВК – «Усмішка» (Марина Кримінська), ЗОШ №3 – «Берізка» (Алла Ціось), де загалом оздоровлювалось 115 учнів. Це діти, що потребують соціальної уваги та підтримки (сироти і напівсироти, позбавлені батьківського піклування; відмінники навчання, переможці різноманітних олімпіад, конкурсів, турнірів та ін.).

Наприклад, пришкільний оздоровчий табір при Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» «Усмішка», як і всі інші табори, розпочав свою роботу 28 травня. Там оздоровлювалося 30 учнів, в основному, початкової ланки – 1-3 класів. Кожен день для дітей організовували різноманітні заходи виховного, просвітницького та спортивного напряму. Під час проведення днів здоров’я, бантика, до свята міста музичним, спортивним керівниками, хореографом, вихователями організовувались ігри, екскурсії в музеї і парки міста, вікторини, бесіди, концерти і т.п. В урочистій обстановці 15 червня його робота була завершена. Для цього діти підготували невеликий концерт, після якого їм вручили подарунки та запросили на святковий обід.

– Мені в таборі дуже сподобалось, – розповів учень 3 класу Орест Олійник. – Тут я вже відпочиваю 3 роки. Я в захопленні від того, що тут організовують дуже багато цікавих заходів – ходимо на екскурсії, розважаємося, граємо у різноманітні ігри. Вихователі роблять все, щоб нам тут було добре.

– Нам у таборі впродовж зміни було весело і цікаво, – підтримує свого товариша Максим Павлунь. – Ми грали в різні ігри, розважалися, відпочивали. За це дякую працівникам табору.

У попередні роки оздоровлення дітей у місті було організовано так, що після того, як закінчували роботу освітянські табори – розпочинали свою роботу табори, організовані відділом з питань сім’ї, молоді та спорту. Цього року було вирішено організувати роботу оздоровчих закладів паралельно. Тож у додаток до пришкільних відділ з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому організував ще 2 табори відпочинку – «Усмішка» (кер. Іванна Середюк) та «Олімпієць» (Володимир Озімковський), де відпочивало 306 дітей.

При Острозькій ДЮСШ функціонував табір відпочинку спортивного спрямування. Впродовж всього періоду його роботи там було проведено багато спортивних змагань, ігор, розваг. Під час офіційного закриття кращих спортсменів, команди нагороджували грамотами та солодкими подарунками (на знімку). Та на цьому оздоровчий сезон не завершено. Ще чимало дітей міста і району відпочиватимуть у санаторно-оздоровчих таборах нашої області, сусідніх, Криму та Карпат. До речі, ще є путівки на 4 зміну до ПЗ ОДСОК «Корчагінець», яка розпочнеться 5 серпня. Там працює хороший колектив, визнаний на всеукраїнському рівні. Тож тим батькам, які ще не подбали про літнє оздоровлення своїх дітей, варто це зробити.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 677 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]