Понеділок

22.04.2019

03:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Увага! Діти на дорозі!
Своєчасне навчання та прищеплення дитині навичок щодо дотримання Правил дорожнього руху дозволить запобігти нещасним випадкам з їх участю на дорогах, зберегти їм найдорожче – життя і здоров’я.

Одним із цікавих та корисних завдань для школярів може бути робота з дорожніми знаками. Нещодавно в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Увага! Діти на дорозі!» в 4 класі ОНВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» провели відкритий урок «Правила безпеки під час переходу вулиці». Для ознайомлення учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, з дорожніми знаками на виховному заході використовувалися такі елементи дороги, як перехрестя, пішохідний перехід, світлофор, дорожні знаки. На уроці з охорони здоров’я за допомогою вчителя-класовода кожна дитина спробувала себе в ролі водія чи пішохода, хтось побував у ролі світлофора, а хтось підготував розповідь про те, звідки він з’явився. Учні навчали правилам дорожнього руху самі себе. Вони грали в ігри, розв’язували кросворд, змагалися в командах, розіграли сценку і розказували вірші. Гарним додатковим матеріалом стали великі, яскраві таблиці з дорожніми знаками. А загадки про правила дорожнього руху, які відгадували діти, зробили урок цікавим, змістовним та повчальним. На згадку про захід кожен учень отримав маленький світлофор.­

Усе це стало дітям гарним помічником в освоєнні правил дорожнього руху, отриманні навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, адже саме в дитячому віці закладаються основні принципи поведінки на все життя.

Виховний захід відвідали директор Острозького НВК Алла Параниця, заступник директора з навчально-виховної роботи навчального закладу Світлана Франчук та заступник директора з виховної роботи Тетяна Абрамович. Як журі, керівництво Острозького НВК відзначило активну роботу учнів та висловило вдячність організатору заходу Оксані Рудій.

Наталія КРУШИНСЬКА
Просмотров: 987 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]