Середа

24.04.2019

15:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Увага, операція "Нагляд"
Для вжиття додаткових заходів щодо активізації боротьби з рецидивною злочинністю та підвищення рівня індивідуально-попереджувальної роботи з раніше судимими особами на території м. Острог та Острозького району з 20 до 30 травня проводитиметься оперативно-профілактична операція „Нагляд”.   

Метою цієї операції є:
– здійснення ретельних перевірок способу життя та поведінки раніше судимих осіб;

– проведення раптових та контрольних перевірок дотримання адміннаглядними встановлених обмежень;

– проведення спільних заходів щодо розшуку осіб, які звільнившись з місць позбавлення волі, не прибули до обра­ного місця проживання, у тому числі адміннаглядних та засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, і залишили місце відбування покарання.

Нагадуємо, що адміністративний нагляд, згідно Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» від 1 грудня 1994 року, встановлюється з метою запобігання вчиненню злочинів окремими особами, звільненими з місць позбавлення волі, і здійснення виховного впливу на них. У випадку злісного порушення правил адміністративного нагляду особи, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, притягуються до відповідальності згідно з законодавством (ст. 187 КУпАП «Порушення правил адміністративного нагляду» та ст. 395 Кримінального кодексу України «Порушення правил адміністративного нагляду»).

Тож під час операції співробітники СДІМ спільно з громадськими помічниками та членами громадських формувань з охорони громадського порядку відвідають адміннаглядних за місцем проживання та перевірять дотримання ними встановлених обмежень.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№21 від 25 травня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 249 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]