Субота

20.04.2019

07:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В бій пішли слони та коні…

І ось воно, почалось! Почалось, як і переважна частина різноманітних турнірів, з найнайнайпоширенішого ходу: Е2 – Е4. Адже на більшості з 10 дошок саме такий хід було обрано учасниками І міського турніру з шахів на призи газети «Замкова гора». Перед цим усіх присутніх привітали заступник міського голови Анатолій Лисий, головний суддя змагань Іван Іванів, в. о. головного редактора Іван Глушман. 

Планувалося, що це буде суто міський турнір. Планувалося, що більшість гравців представлятимуть саме періодичні видання. Планувалася участь мінімум 10 осіб. Але охочих було більше. І не лише журналістів. Тож дійсно турнір пройшов цікаво, при 20 учасниках, з різними за класом партіями, серед яких, на мій погляд, можна виділити декілька. Ну от хоча б, Віктор Гаврилюк – Ігор Мізяков, гра яких була найтривалішою й найкращою в першому турі й закінчилась, як говорять, «бойовою» нічиєю. Були і «дитячі» помилки у досвідчених гравців, і, навпаки, досить продумані комбінації у юних.

Переможцем цього першого турніру став острожанин Валентин Шаранський, друге місце – в Олексія Стецюка з Хорова, третє – у Олексія Лісовського з Почапок. Крім них, могли призові місця вибороти й Андрій Мельник з Дубно, Юрій Адаменко з Вельбівного, Володимир Пізнюр з Острога. Отож, міський турнір був не лише для острожан!

Відзначили також наймолодшого та найстарішого учасників. Ними були Захар Панчук з Острога та Станіслав Рудюк з Оженина. Зокрема, наймолодшого готував до турніру Андрій Супрун, ветеран журналістської справи. Були відзначені й номінанти у інших номінаціях. Так, відзнаку «За волю до перемоги» отримала Тетяна Глушман, «За оригінальну гру» – Тарас Онишків, за перемогу серед дітей – Максим Крушинський, серед дівчаток – Оксана Глушман. А всі без винятку учасники отримали на згадку сувенірну продукцію від газети «Замкова гора». Можливо, турнір стане традиційним. Поки ж що він став гарною репетицією місцевих шахістів перед вже досить знаним турніром пам’яті Й. Г. Аршинова.

Організатор шахового турніру – редакція газети «Замкова гора» висловлює щиру подяку за допомогу в його проведенні змагань Острозькому міському голові Олександру Шикеру, його заступнику Анатолію Лисому, начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Ірині Волянюк, головному судді Івану Іваніву, шаховому клубу Національного університету «Острозька академія» та Григорію Аршинову.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 24 від 13 червня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 148 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]