Вівторок

23.04.2019

08:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«В бізнесі не можна жалітися і зупинятися»
Попри кризу і нестабільність в державі, їхній сімейний бізнес нині успішний і розвивається. Саме родинність вважає запорукою цього підприємець Надія Мирославівна Овчиннікова. Каже, що має захищені тили в особі 3 дітей, невістки, зятя, які разом з нею розвивають торгову мережу »Оазис», люблячого чоловіка Володимира Павловича, мами Марії Степанівни, яка допомагає з найменшим 10-річним сином. Надія Мирославівна є постійним спонсором міських свят і заходів, тож благодійність – невід’ємна риса її бізнесу.

Після закінчення Київського торгово-економічного інституту Надія Мирославівна тривалий час працювала у відділі робітничого постачання при будівництві ХАЕС, згодом – начальником відділу праці і зарплати. З 1992 року стала головним бухгалтером БАО «Нетішинавтосервіс». Першим кроком бізнесу в Острозі було відкриття в 1996 році кафе «Полонія» і кондитерського цеху «Оазис». Сьогодні до торгової мережі «Оазис» входять ресторани в Острозі і Кривині, кафе «Полонія», кондитерський цех, магазини з продажу кондитерських виробів в Острозі та Нетішині, їдальня школи №1.

– Наша гордість – кондитерський цех. Випускаємо більше 40 видів кондитерських виробів, короваї, надаємо послуги з виїзних фуршетів, робимо шоколадні, винні фонтани. Цьогоріч плануємо ввести в експлуатацію готель у селі Старий Кривин і лазню. Також хочемо нарешті почати реконструкцію в Острозі кафе «Грот» з добудовою, – розповідає Надія Овчиннікова. – Торгівля і громадське харчування повинні розвиватись, адже криза сьогодні є, а завтра її немає. В бізнесі не можна жалітися і зупинятися. Тут важливо не упустити потрібний момент.

Їй у цьому неабияк допомагає досвід, професіоналізм, найголовніше – сімейність бізнесу. Діти, за словами співрозмовниці, є найкращими помічниками, роблять бізнес надійним, вносять у нього елементи новизни. Це і відвідування виставок з громадського харчування, черпання новацій з Інтернету. Також Надія Мирославівна вдячна і тим працівникам, які трудяться з 1996 року, з моменту придбання комплексу.

– Коли брала нових працівників на роботу, завжди питала: чи є бажання працювати, вчитись? – ділиться підприємець. – Адже хочеться, щоб в мережі трудились небайдужі люди. Завдяки таким мені приємно чути вдячні відгуки від наших покупців, які стають постійними клієнтами.

Попри те, що її власна справа – громадське харчування, Надія Мирославівна, її сім’я надають перевагу домашній їжі. Тому мама 5 дітей встигає і любить готувати салати з зеленню, рибопродукти, каже, що її домочадці невибагливі і задоволені її кулінарними вміннями. А чоловік особливо полюбляє млинці у виконанні дружини.

На запитання, як усе встигає багатодітна мама-підприємець, з посмішкою відповідає:

– 24 години в добі вистачає на все. Важливо, коли ти вранці прокидаєшся і знаєш, що у тебе гора завдань, що тебе цінує чоловік, що ти потрібна дітям, внукам, що є кому продовжити почату мною справу.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 740 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]