Понеділок

22.04.2019

03:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В центрі уваги – бюджет міста
У четвер, 12 грудня, відбулася позачергова 47 сесія Острозької міської ради. Присвячене засідання було головному кошторису міста. Як і завжди – депутати працювали конструктивно і рішення приймали одноголосно.  

Розпочинаючи роботу колегіального органу, головуючий – міський голова Олександр Шикер – повідомив, що присутні 16 депутатів із 30 і кворум для роботи є. Позачергова сесія міськради скликана у зв’язку із необхідністю терміново внести зміни до бюджету міста на 2013 рік. Було запропоновано 4 питання порядку денного. Інших пропозицій не надходило.

Спершу депутати одноголосно затвердили порядок денний. Потім, при розгляді другого питання – Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік – виступила начальник міського фінансового управління міськвиконкому Тетяна Мацун. Вона зазначила, що, аби завершити бюджетний рік, необхідно внести зміни до головного кошторису міста. Розпорядники коштів детально проаналізували всі свої асигнування, які залишилися на грудень, і, відповідно до звернень Острозької міської ради, відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей та фінансового управління виконкому Острозької міськради представленим проектом рішенням пропонували провести перерозподіл видатків в межах головних розпорядників коштів за рахунок економії видатків по деяким кодам економічної класифікації. Також пропонувалося внести зміни до спеціального фонду відповідно до поступлення коштів по окремим кодам економічної класифікації в листопаді ц. р. Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики Надія Пацурковська (ВО «Батьківщина») повідомила, що винесене на розгляд сесії питання детально розглядалось на засіданні, та рекомендується підтримати проект рішення. Всі присутні депутати одноголосно проголосували за нього без змін і доповнень.

Третє питання порядку денного – Про порядок фінансування видатків з міського бюджету в першому кварталі 2014 року та прийняття рішення міської ради про міський бюджет на 2014 рік – також представляла Тетяна Дмитрівна. Вона пояснила, що на день сесії Державного бюджету 2014 ще немає. Для стабільного фінансування видатків з бюджету міста в І кварталі наступного року до затвердження рішення про міський бюджет на 2014 р. пропонується прийняти рішення про порядок фінансування видатків до того часу, поки не з’явиться головний кошторис міста, побудований на основі Державного. Відповідно до пропонованого проекту щомісячні бюджетні асигнування міського бюджету у цей час на місяць не можуть перевищувати 1/12 обсягів всіх бюджетних призначень, визначених на 2013 р. Також заборонено проводити будь-які капітальні видатки. Мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум застосовуються в розмірі та умовах, що діють у грудні 2013 року. Після прийняття Державного бюджету фінвідділ сформує міський. Але це вже буде, ймовірно, у І кварталі наступного року.

Свої пропозиції та доповнення до проекту рішення вніс депутат Роман Гресько (Партія регіонів) та перший заступник міського голови Віталій Ундір. Тож після короткого обговорення і по цьому питанню було прийнято одноголосне рішення. Не мали жодних заперечень міські обранці й при розгляді четвертого питання порядку денного – Про внесення доповнень до заходів на 2013 рік Програми благоустрою міста на 2011-2016 рр. Його представляв заступник міського голови Володимир Мацун.

На завершення міський голова Олександр Шикер запропонував депутатам завчасно подавати свої пропозиції до програми благоустрою міста на 2014 р. Головне побажання – вони мають бути реалістичними, зважаючи на фінансові можливості міської казни, приблизно на рівні цьогорічного бюджету. Депутатських запитів, заяв, реплік не надходило. На цьому сесія міської ради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН
№52 від 21 грудня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 207 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]