П'ятниця

19.04.2019

09:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В музичній школі розкопали... мезозойські таланти

Учні Острозької музичної школи не лише гарно співають і грають на інструментах, а ще й весело жартують та веселяться. Кожен присутній міг в цьому переконатись на щорічному святі «Музичного КВК», яке відбулося у четвер, 5 лютого. Талант, креативність та добре почуття гумору разом з потужним настроєм вболівальників створили справжнє музичне дійство, яке упродовж двох годин радувало глядачів. 

У запеклому поєдинку зустрілись дві команди випускників школи: «Мезозойські таланти» та «Лісові лиходії». Їхні оригінальні назви не є випадковими, адже тема цьогорічного КВК – «Первісна музична школа». Оцінювали виступи команд журі у складі вчителів школи Інни Хмарук, Діани Свідерської та директора закладу Наталії Балаушко.

Організатори підготували традиційні та нові, доволі несподівані, завдання. І вже за перший конкурс обидві команди отримали максимальні бали – неможливо було вибрати кращих, оскільки представлення команд, хоч і були різними, та кожне по-своєму цікаве й смішне. Однак, після музичної «Розминки»­ «Мезозойські таланти», проявивши кмітливість та спритність, вирвались вперед.

Команди також проде­монст­рували знання з музичної літератури, теорії музики, проявляли кмітливість та навики. Учасники здійснили незвичну подорож у музичне минуле людства, відповідаючи на питання одним словом – так чи ні. Довелося їм згадати, як виглядали відомі композитори, адже за портретом необхідно було впізнати творця музики. А ще – стати справжніми перекладачами музичних термінів оригінальною мовою, щоб розшифрувати давній лист, «викопаний» на подвір’ї школи. Використовуючи знання, а деколи й інтуїцію, учні крок за кроком справлялись з завданнями.

Вболівальники в залі, розділившись на два «табори», голосно та дружно підтримували своїх фаворитів. Неодноразово допомагала їм у цьому запальна та енергійна ведуча свята Любов Дубкова. У час підготовки команд до конкурсів присутні не сумували, а брали активну участь в караоке, виконуючи українські народні пісні.

Особисто мені запам’я­тав­ся конкурс капітанів, зав­дя­ки виступу Софії Рильської – капітана команди «Мезозойські таланти». Дівчина з зав’язаними очима прекрасно зіграла на фортепіано, зди­вувавши та розчуливши присутніх. Однак і Вікторія Яцюк – капітан «Лісових лиходіїв» – добре постаралася,­ зігравши на бандурі у нестандартному положенні тіла.

Також учасники КВК продемонстрували свої акторські вміння, поставивши оперу «Страшний день учня музичної школи – День академу». Музично-театральні постанови обох команд були надзвичайно цікавими й по-справжньому веселими. Досхочу насміялись усі: і учні, і вчителі, які у деяких персонажах впізнавали себе. Недаремно ж кажуть, що в кожному жарті – доля правди. Виступи учасників це вкотре підтвердили.

Дуже гаряче зустрічав зал інсценування української пісні. «Мезозойські таланти» здивували веселою постановкою пісні «Ой, Марічко, чичері». А справжні овації та вигуки «на біс!» викликала українська «скромна» дівчина Орися з «Лісових лиходіїв», які інсценували композицію «Ой не ходи, Орисю». Обом командам журі поставило максимальні оцінки, правда за Орисю один бал ще додали.­

У кінцевому рахунку – 74:72 перемогли «Мезозойські таланти». Це не стало несподіванкою, оскільки упродовж всієї гри ця команда тримала першість. Однак, всі погодяться, що в «Лісових лиходіїв» була краща і сильніша група підтримки. Взагалі виступи обох команд були беззаперечно вдалими та цілком гідними. На згадку про свято усі учасники отримали пам’ятні цікаві сувеніри у формі кросівка та черевичка, а глядачі – гарний настрій та здоров’я, адже, як відомо, сміх продовжує життя.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 7 від 14 лютого 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 163 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]