Четвер

25.04.2019

01:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В неї нині не кращі часи, але заходи з відзначення проводились

З нагоди відзначення Дня Конституції у п’ятницю, 26 червня, секретар міської ради Микола Добровольський, заступник міського голови Анатолій Лисий, депутати та працівники міськради й виконкому, голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька, заступник голови Острозької райдержадміністрації Богдан Турович, представники установ, організацій та громадськості міста поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола та на могилу депутата Верховної Ради України І скликання, міського голови ІІ скликання, журналіста і письменника Валерія Баталова.   

Але цим не обмежились заходи в місті з нагоди відзначення одного з найбільших свят в Україні. Цього року воно, на жаль, затьмарене війною на Донбасі, віроломним і нахабним захопленням клятою москалією Криму, складною соціально-економічною ситуацією в країні. Зрештою, нині вже на часі ряд змін в Основному законі, але мова не про це… Під час роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням до Дня Конституції України було організовано ряд бесід на тему: «Конс­титуція України – основний закон нашої держави», «Я – маленький громадянин держави», «Школа прав дитини», «Мої права та обов’язки». У підлітковому клубі «Надія» проведені лекції та години спілкування, спрямовані на формування правової культури, поваги до Основного Закону України, усвідомлення його ролі в українському державотворенні.

У бібліотеках міста було підготовлено книжкові виставки, які висвітлювали історію українського законотворення, розвитку конституційного процесу. Зокрема, в Острозькій міській бібліотеці до Дня Конституції України демонструвалась вис­тавка «У боротьбі за демократичну Конституцію України» та «Стабільність Конституції – стабільність держави», а у міській бібліотеці для дітей організовано інформаційну годину «Твої символи, Україно!».

Ще під час навчального року, в травні, в школах міста проводились години державності для учнів 8 та 9-х класів на тему «Походження держави і права» та «Конституція України і твоє життя»; інформаційно-виховні бесіди для учнів 5 – 11-х класів на тему: «Знай свої права, дитино!», «Історія становлення Основного закону держави», «Знати і виконувати закони держави», «Конституційні засади Української держави», «Ти – особистість, ти – громадянин України», «Ми є народ, ми є держава». Також були організовані конкурси малюнків, засідання «круглих столів», звучали усні журнали та проводились інші заходи, присвячені Основ­ному закону України.

Іван ПАВЛІВ

№27 від 4 липня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 231 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]