Понеділок

20.05.2019

06:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В новий рік з оновленою лікарнею
У вівторок, 15 січня, в Острозькій центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття відремонтованого її поліклінічного відділення. Цю почесну місію з головним лікарем Василем Веляником здійснили заступник голови Рівненської ОДА Світлана Сад, начальник обласного управління охорони здоров’я Віталій Бойко, голова Острозької РДА Василь Дума, перший заступник міського голови Віталій Ундір, перший заступник голови Острозької РДА Анатолій Лисий.  

Традиційно перерізавши стрічку на вході у поліклініку, Світлана Іванівна звернулась до присутніх зі словами Божого благословення на роботу, на працівників і відвідувачів закладу. Керівник району Василь Дума відзначив, що на оновлення лікарні упродовж 2 років було витрачено 2,2 млн. грн. Присутні оглянули реєстратуру, комунальну аптеку на першому поверсі, відвідали кабінети лікарів ІІ поверху, а також лабораторію. Василь Васильович відповів на запитання, які цікавили керівництво області, познайомив із можливостями і базою поліклініки.

Оглядаючи оновлене приміщення, Світлана Сад спілкувалась із хворими в коридорах, з лікарями, цікавилась їх оцінкою зробленого в лікарні.

– Результат і ефективність роботи видно, коли вона робиться спільними зусиллями місцевого бюджету, державного, коштів зони спостереження. При цьому важливо аби керівник закладу мав порозуміння з владою і разом працювали на благо людей, – зазначила Світлана Сад. – Адже в таких умовах відвідувачам значно приємніше, комфортніше перебувати і лікуватися.

Віталій Бойко в ході огляду поліклініки спілкувався з лікарями, студентами- практикантами, запропонував зробити Інтернет-зв’язок лікарні з райдержадміністрацією задля тіснішої співпраці і обізнаності змінами, що відбуваються в закладі.

Загалом відвідини поліклініки залишили приємні враження у присутніх: оновлене приміщення як організм після оздоровлення.

Олена ТОЛОЧИК
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]