П'ятниця

19.04.2019

10:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В організацію влилося нове поповнення

На початку квітня в Острозькому НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія» відбувся гарний захід – там урочисто приймали в члени Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) учнів 5 класів. Розпочався він з того, що заступник директора закладу Тетяна Абрамович коротко анонсувала подію, представила гостей, а це була голова Острозької міськрайонної організації ТЧХУ Людмила Швець, представники учнівського самоврядування – Олександра Ковлєва (голова) та Юлія Трачук (голова волонтерського осередку). 

На початку заходу старшокласниці з допомогою відеопрезентації розповіли про створення Товариства Червоного Хреста, його роботу в мирний час і під час воєн, особливо в роки Другої світової, наводили статистичні дані про чисельність членів Товариства, говорили про волонтерський рух, документи, які регламентують його роботу, входження в міжнародну організацію, принципи діяльності Товариства (гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдиність, універсальність), його мету, програми, акції, допомогу учасникам АТО й мирним мешканцям та ін.

Право зачитати клятву члена ТЧХУ було надано Софії Свірчевській. За нею учні повторювали «Клянусь». Голова Острозької міськрайонної організації ТЧХУ Людмила Швець привітала учнів зі вступом в члени Товариства, побажала їм міцного здоров’я, а також поважати і цінувати працю педагогів, батьків та інших родичів, у всьому допомагати старшим та ін. Вона також нагадала, що з 1 квітня по 4 травня в Україні проходить місячник Товариства Червоного Хреста України. Головним його завданням є боротьба за мир, здоров’я людей, допомоги людям, які того гостро потребують. Для цього здійснюється збирання одягу, продуктів харчування, медикаментів, коштів, які потім направляються нужденним, головним чином, соціально незахищеним категоріям громадян, бідним, сиротам, одиноким престарілим, а також вимушеним переселенцям з Криму та Донбасу. Людмила Миколаївна подякувала всім учням та вчителям, які вже долучилися до місячника, чи планують це зробити найближчим часом.

Заступник директора НВК з виховної роботи Тетяна Абрамович у своєму виступі зазначила, що учні, які щойно вступили до лав ТЧХУ, ще раніше брали участь в різних заходах, організованих Товариством, зокрема, писали листи дітям міста Щастя, приносили продукти харчування, речі під час акції милосердя, купували марки ТЧХУ та ін. Прийнятим членам Товариства були урочисто вручені членські квитки. На завершення діти декламували вірші про Червоний Хрест, милосердя, доброту. Тож з того часу в складі наймасовішої громадської організації є більше тридцяти нових червонохрестівців.

Іван ГЛУШМАН

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 209 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]