Вівторок

23.04.2019

05:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі були гостини театрів

Надзвичайно цікава подія сталася в Острозі минулої суботи. В гості до острожан, на гостини, приїхав… сільський театр! Та й не один! Раніше було навпаки – до жителів сіл нашого району та сусідніх приїздив Острозький міський самодіяльний народний театр. Тепер же глядачеву залу районного Будинку культури заповнили в більшості актори сільських клубів, які мали грати свої фрагменти постановок. Ця подія привабила й жителів нашого міста, зокрема, серед публіки можна було помітити, наприклад, знаного в краї актора Юрія Вишнякова. Фрагментів вистав було показано чимало. Найбільше пощастило творам Олексія Коломійця та Степана Васильченка. Бо саме їх «Фараонів» та «На перші гулі» вподобали аматори сіл Сіянців, Мощаниці,Тесова-Хрінова та Білашева. 

А от пари акторів з клубів сіл Стадники та Новородчиці, відповідно, неабияк порадували та посмішили глядачів сценками «Маша й Ведмідь» та «Позичений чоловік» («химерний твір» Євгена Гуцала). Потрібно відмітити гарну гру виконавців ролей Маші та Хоми Прищепи. Також цікавою була мініатюра «Язиката Хвеська», яку представили юні любителі сцени з Розважа. І теж – майстерно.

Актуальною в наші дні була постановка «Розрита могила» за мотивами творів Великого Кобзаря у виконанні молодих представників будинку культури села Межирича (на фото).

Присвячено було гостини Міжнародному дню театру. І, як сказав при закритті цього надзвичайно цікавого, прекрасного і корисного дійства режисер Микола Кінах, дана подія ще раз підтвердила, що Театр жив, живе, і ще буде жити.

Олександр  ВАСИЛЕНКО

№ 14 від 4 квітня 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 191 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]