Понеділок

20.05.2019

00:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі діє пункт обігріву
Для тих, кому ніде зігрітися, в Острозі організована робота пункту обігріву, який розташований в районному Будинку культури (пр. Незалежності, 14). Пункт обігріву, забезпечений гарячим чаєм та продуктами харчування, почав функціонувати з 23 січня 2014 р. на період сильних морозів.   

Там люди можуть посидіти біля обігрівачів, поїсти та одягти теплі речі. На пункті обігріву наявні також усі необхідні медикаменти, для надання першої медичної допомоги. Співробітники ДПРЧ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області чергуватимуть на пунктах обігріву цілодобово та надаватимуть допомогу потерпаючим від холоду, будуть проводити роз’яснювальну роботу.

Під час морозів ДПРЧ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області радить дотримуватися простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді: не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла. Додатковим негативним фактором є неможливість сконцентруватися на перших ознаках обмороження; не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду; носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Тісне взуття, відсутність устілки, брудні шкарпетки можуть створювати передумови обмороження. Особливу увагу до взуття необхідно приділяти особам, в яких сильно пітніють ноги. У взуття необхідно вкладати теплі вставки, а замість бавовняних шкарпеток одягати вовняні – вони поглинають вологу та залишають ноги сухими.

Володимир ЗАВЕРУХА, начальник Острозького міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області
Просмотров: 201 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]