П'ятниця

19.04.2019

09:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі на майдані знову збирались люди

У четвер, 3 вересня, на центральному майдані міста з’явився намет Правого сектору і майже 20 осіб у камуфляжній формі. До них приєднувалися люди, одягнені в цивільне. Що це за акція, я попросив прокоментувати керівника Острозької організації політичної партії Правий сектор Олександра Подвишенного.

– Сьогодні ми розпочали мітинг, присвячений останнім подіям в країні, зокрема, виборам 25 жовтня в органи місцевого самоврядування, всеукраїнському референдуму, який ми ініціювали після з’їзду партії в другій половині липня і подіям 31 серпня в Києві біля Верховної Ради України. Перш за все, маю наголосити на тому, що Правий сектор, політична сила, яка не йде на вибори до органів місцевого самоврядування. Це пов’язано з тим, що ми вважаємо нинішню систему «прогнилою» і доволі корумпованою. Тепер безглуздо витрачати мільйони на агітацію, тощо, коли країна йде до дефолту. І вона чудом ще тримається на плаву. Тому ми ініціюємо референдум. До його бюлетеня пропонується внести 4 основні питання – про недовіру Президенту, кабміну та парламенту, про скасування мінських угод, про визнання АТО війною, про легалізацію добровольчого руху. За нашим переконанням, у цих чотирьох пунктах є причини, чому Україна не може вибратися із «болота» проблем.

Наша політична сила вважає, що референдум має пройти в три етапи. Перший ми уже почали – це агітаційний. Для цього ми поставили намет, проводимо бесіди з людьми, роз’яснюємо їм нашу позицію. Прикро, що нинішній уряд нас не підтримує. Наша ціль – зберегти українську соборну державу. На жаль, інша думка в парламенту, біля якого сталося кровопролиття. Також дивним виглядає нинішнє так зване перемир’я, попри яке продовжують гинути люди. Крім цих питань, ми хочемо внести місцеве питання, яке стосується ситуації з межиріцьким ставком. Щодо нього та ряду інших проблем люди неодноразово зверталися до місцевої влади, але не знайшли там підтримки. Також ми хочемо на громадських слуханнях обговорити ситуацію щодо зміни назви дитячого табору відпочинку «Корчагінець». Його назва підпадає під дію закону про декомунізацію. Ми хочемо, щоб люди запропонували назву цьому закладу, яка б відповідала реаліям нинішнього часу. 

Вікторія КОРНІЄЦЬ
№ 36 від 5 вересня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]