П'ятниця

19.04.2019

18:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі побувала головний казначей України

У рамках робочої поїздки на Рівненщину, у п’ятницю, 24 липня, в Острозі побувала голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз. Під час спілкування гості з мешканцями у залі засідань Острозької районної ради були присутні і виступали Острозький міський голова Олександр Шикер, голова РДА Віталій Ундір, голова райради Валентина Стрілецька, начальник головного управління Державної казначейської служби України в Рівненській області Микола Костюк, сільські голови, працівники фінансових установ, казначейства та головних бюджетних розпорядників. 

Під час зустрічі обговорювалися зміни в Бюджетному кодексі України щодо можливості обслуговування коштів місцевого бюджету в частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору; використання системи дистанційного обслуговування через ПТК «Клієнт Казначейства-Казначейство» при обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів; перспективи діяльності Казначейства в умовах об’єднання терито­ріальних громад.

Під час зустрічі з очільником казначейської служби Тетяною Слюз у формі діалогу також обговорювалися питання децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи, фінансування майбутніх об’єднаних територіальних громад та ін. Зокрема, в ході зустрічі голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір порушив питання використання освітньої та медичної субвенції, а також питання отримання коштів на фінансування об’єктів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Іван ПАВЛІВ

№ 31 від 1 серпня 2015 р. Категория: Фінанси, податки і статистика | Просмотров: 226 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]