Вівторок

23.04.2019

21:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі провели юридичний форум

У стінах Національного університету «Острозька академія» 11–12 жовтня відбувся ІІ Всеукраїнський юридичний форум. Його урочисте відкриття розпочала Світлана Безейко, голова Рівненського обласного осередку Ліги студентів АПУ та з вітальним словом від Інституту права ім. І. Малиновського виступив Сергій Іщук, кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права НаУ «Острозька академія», який і був першим спікером. 

Сергій Іванович вже традиційно бере участь у Всеукраїнському юридичному форумі і цього разу виступив із актуальною темою: «Правові механізми стимулювання благодійності». З його доповіді студенти дізналися про зміни в законодавстві та про новий чинний закон, який звільняє від оподаткування благодійну допомогу у період проведення АТО у будь-якому розмірі.

Наступним спікером була Олена Нестерчук, юрист-податківець, яка розказала про усі тонкощі та труднощі діяльності юриста в органах Державної фіскальної служби. Доповідач розповіла нам про державні органи, з якими в основному працює юрист, який захищає інтереси держави в податковій сфері, а також навела багато прикладів із власної практики.

Після обідньої перерви учасники відвідали справжню перлину давньоруського мистецтва – Острозький замок (пам’ятка архітектури XIV–XVII ст.).

Ввечері, за традицією Ліги студентів АПУ, всі учасники пішли на стилізовану вечірку в кафе «Маестро», яка була організована відповідно до правил дипломатичних протоколів. Гарний настрій у розпалі вечірки забезпечили переможці шоу «Розсміши коміка» дует «Вафлі» своїми жартами та веселими конкурсами.­

Другий день розпочався не менш плідно. Першим свій виступ розпочав Артем Фі­ліп’єв, адвокат, старший юрист ЗАТ «Кон­сюмерс-Скло-Зоря», який висвітлив особливості правового регулювання зов­нішньоекономічних договорів в Україні. Експерт розповів про всі деталі складення зовнішньоекономічних контрактів. Наступним експертом був Олександр Долбієв, адвокат, керуючий партнер АК «D.M.S. group». Від нього дізналися про кор­поративні спори. Він навів яскраві приклади та проаналізував практичні аспекти їх врегулювання. Із мотивуючою доповіддю виступив Іван Михальчук, член Асоціації правників України, старший юрист ЮФ «Астерс». Його виступ розкрив усі тонкощі корпоративного управління в компанії.

Дякуємо учасникам за активність, бажання поглибити знання та проявлений інтерес, експертам за цікаві та практичні доповіді та сприяння розвитку молодих юристів, а також партнеру НаУ «Острозька академія»; бізнес-партнерам ТОВ «Острозький завод мінеральної води»; медіа-партнерам сайту «РівнеПраво», газеті «Замкова гора», сайту НаУ «Острозька академія», інтернет-радіо НаУ «Острозька академія» і студентській газеті «Острозька академія».

Рівненський осередок
Ліги студентів АПУ

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 258 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]