П'ятниця

24.05.2019

15:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі – школа мистецтв
Валентина Кузьменко, до якої я завітала в гості, – директор Острозької музичної школи, прекрасна бандуристка, голова Президії директорів музичних шкіл області. Вона часто має робочі поїздки по Рівненщині. Дивлячись на здобутки найкращих шкіл, давно мріяла відкрити на базі рідної ­ школу мистецтв. Однак було багато об’єктивних причин, які робили це бажання нездійсненним. І основне – не було місця. Але той, хто хоче робити, завжди вишукує можливість.  

На разі знайшлась можливість звільнити два класи, є молоді ентузіасти, які мають бажання поділитись своїм вмінням з дітьми, і головне, напевно, настав такий час, коли і батьки виявили бажання віддати своїх талановитих дітей в надійні руки митців. Міська рада підтримала цю ідею, і ось на серпневій сесії міської ради депутати прийняли рішення про відкриття класу образотворчого мистецтва. Валентина Романівна з гордістю розповідає про початок роботи. На навчання подали заяви батьки 24 дітей. 13 з них вже навчаються, інші будуть ходити в підготовчий клас. Головне, що після завершення навчання випускники отримають повноцінне свідоцтво державного зразка.

А ще, на вересневій сесії міської ради буде розглядатись питання про відкриття класу театрального мистецтва. Найголовніше, що вже є кваліфіковані педагоги. І бажаючі навчати своїх дітей також є. На разі, впевнена, той хто вміє і хоче добитись омріяного, – робить, і до таких успіх приходить, а того, хто багато говорить, а сам ліниться зрушити з місця – успіх обминає стороною навіть у найсприятливіші часи.

Валентина Романівна – натура творча, діяльна, вміє добиватись успіхів, і вірить, що Президент та уряд так само щиро дбають про дітей України, бажають щоб для них були створені всі умови для творчого розвитку особистості.

Сьогодні у директора Острозької музичної школи Валентини Кузьменко ще багато невирішених питань, а ще більше задумів на майбутнє. Вона оптиміст, вірить у себе, свій колектив і вважає себе щасливою людиною, адже недарма удостоєна високого звання – заслужений працівник культури України.

Олександра ЖИТНЯ
№39 від 28 вересня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 357 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]