Четвер

18.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі «… слухають UA»

До Дня української писемності та мови студенти Острозької академії у середу, 5 листопада, ініціювали акцію «Тут слухають UA». Учасники акції дорогою додому дарували водіям громадського транспорту диски з україномовною музикою — якісну альтернативу російській попсі.  

Нагадаємо, що схожі акції студентами Острозької академії проводилися уже неодноразово. Утім, інновацією цьогорічного заходу стало розміщення учасниками на особистих сторінках у соціальних мережах селфі з водіями. Цей запис вони позначатимуть хештегом #тутслухаютьюа із зазначенням назви рейсу маршрутки, водій якої відтепер вмикатиме у салоні україномовну музику.

– Почути українську музику в транспорті чи в інших громадських місцях фактично неможливо. Тому ми намагаємося привернути увагу до українського. Акція спрямована на популяризацію української мови серед громадськості і є безстроковою, — розповів співорганізатор акції, голова Братства спудеїв Острозької академії Данило Плахотін.

До речі, в акції взяв участь і сам ректор Острозької академії Ігор Пасічник. Разом із студентами він розповсюджував україномовні музичні диски у громадських місцях Острога і теж фотографувався у стилі «селфі».

– Я залюбки долучився до цієї студентської ініціативи. Те, що ми у своїй країні маємо популяризувати свою ж рідну мову, звучить дещо парадоксально і трагікомічно. Нам необхідно навчитися поважати і любити нашу українську музику та мистецтво. Думаю, що чергова акція спудеїв Острозької академії дасть поштовх не тільки для молоді нашого регіону, а й всієї України популяризувати рідну мову, — ділиться враженнями Ігор Пасічник.

Спудеї Національного університету «Острозька академія» сподіваються, що акція набуде всеукраїнського масштабу, відтак закликають студентство інших університетів підтримати цей патріотичний захід, щоб не допустити засмічення українського музичного простору низькопробною російською попсою.

Олексій КОСТЮЧЕНКО

№46 від 8 листопада 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 184 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]