П'ятниця

19.04.2019

09:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі відбулися загальні збори Асоціації

У середу, 15 квітня, в Острозі, у залі засідань вченої ради Національного університету  «Острозька академія», відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів». Більше 30 представників, в основному міські голови, керівники райдержадміністрацій, зокрема нинішній очільник Острозького району Віталій Ундір, районних рад, їх радники, інші посадовці, а також перший секретар посольства Республіки Білорусь в Україні Олексій Жуковець, народний депутат України Анна Романова та ін., зібрались, щоб обговорити й затвердити план дій та бюджет на найближчий час і перспективу, а також розглянути інші важливі питання співпраці. 

Відкрив засідання і представив господаря закладу – ректора університету – міський голова Олександр Шикер. У своєму вступному слові Ігор Пасічник захоплено і цікаво говорив про славну історію Острога, середньовічної слов’яно-грецько-латинської академії, її видатних викладачів і випускників, а також про стан міста та приміщень теперішнього університету на момент призначення його керівником Острозького вищого колегіуму, амбітні мрії, важку роботу, щоб зробити із започаткованого чи, точніше, відновленого в 1994 році нав­чального закладу те, чим він сьогодні є – одним із провідних вузів України, відомого далеко за кордоном, фінансування будівництва нового корпусу, меценатів закладу та багато іншого. Після тривалого в часі вис­тупу керівника нашого ВНЗ, гостям запропонували традиційну екскурсію Острозькою академією.

Коли гості ознайомилися з історією закладу та міста, збори продовжили свою роботу. Олександр Шикер представив присутніх, і надав слово президенту Асоціації, Луцькому міському голові Миколі Романюку. Той у свою чергу запропонував обрати головуючого на зборах голову Наглядової ради  міжнародного проекту «Шлях Гедиміновичів», урядового упов­новаженого з питань  етнонаціональної політики, одного з ініціаторів створення Асоціації Геннадія Друзенка.

А потім відбулося жваве обговорення важливих питань діяльності Асоціації. Серед прийнятих рішень – Олександра Шикера обрано одним із трьох віце-президентів Асоціації. Детальніше про це та інші прийняті рішення ми розповімо в одному з нас­тупних номерів нашої газети.

Іван МОЧЕРНЯК

№ 16 від 18 квітня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 132 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]