Неділя

21.04.2019

21:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

В Острозі визначено кращих знавців Біблії

Днями в Національному університеті «Острозька академія» відбувся третій етап VIII Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2015». Участь в заході взяли вихованці дошкільних та школярі загальноосвітніх навчальних закладів. У квітні й травні цього року олімпіада відбувалась для старшокласників, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів ВНЗ. 

– Спочатку до олімпіади ми залучали учнів середньої школи, але згодом зрозуміли, що дитину треба вести до біблійних цінностей якомога раніше, і почали запрошувати дошкільнят, – зазначив декан гуманітарного факультету Острозької академії та організатор олімпіади Василь Жуковський. – Господь у Своєму слові говорить: «Настав дитину на початку її шляху, і коли виросте, то не зійде з нього». Тому прищеплювати християнську мораль та біблійні цінності слід з початків людського життя.­

Василь Миколайович подякував батькам, учителям за виховання й підготовку наймолодших учасників олімпіади, а також діткам, які, переборовши відстань, інертність та страх, приїхали сюди вже практично переможцями, та побажав усім зростати у Божому слові. Після чого було оголошено VIII Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії – 2015» офіційно відкритою. Присутні спільно прочитали молитву «Отче наш».

Привітати учасників олімпіади завітали голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності Світлана Левицька, головний спеціаліст обласного управління освіти Рівненської ОДА Любов Кривчук, перший заступник голови Острозької РДА Богдан Турович, пастор Валерій Левицький, який підготував для переможця та його батьків дві подарункові книги. Теплі слова та щирі вітання на адресу діток звучали від завідуючої ДНЗ № 2 «Веселка» Тетяни Угрин, адже в межах цього закладу для дошкільнят існує гурток християнської етики.

Справжнім несподіваним подарунком для учасників олімпіади став візит спеціального гостя, героя проекту «Суперкнига» – робота Робіка. Скільки емоцій, сміху та радості викликав у присутніх цей персонаж! Малята відразу обступили Робіка, з захопленням його розглядали, а згодом сфотографувались з ним на згадку (на верхньому фото).

Після чого власне і розпочалася олімпіада, в якій брали участь 64 учасника з дев’яти регіонів країни. Діти демонстрували біблійні знання, представляли журі власну творчу роботу (аплікацію чи малюнок) на задану тему, виконували пісню, вірш чи розповідь, в яких прославляли Бога, а ще відповідали на тестові запитання. Оцінювали знання школярів та дошкільнят за кількома критеріями – креативність, самостійність виконання та знання Святого Письма. У підсумку журі, в складі якого були освітяни та представники релігійних організацій, визначили 18 переможців серед наймолодших учасників олімпіади.

Того ж дня, 5 червня, відбулося нагородження усіх переможців усіх трьох етапів VIII Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2015». Надзвичайно приємно, що були серед них і острожани (на нижньому фото). Зокрема, наймолодша учасниця олімпіади – чотирирічна вихованка Острозького ДНЗ № 1 «Ромашка» Маргарита Салюк – у своїй віковій категорії посіла друге місце. Почесне третє місце виборола учениця 2 класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Любов Ундір. Призові місця також зайняли учні 3 класу Острозького НВК «Школа І ст. – гімназія» Назар Пінчук та Богдан Ярошик. Отож, вітаємо переможців та дякуємо організаторам за проведення такої важливої сьогодні олімпіади. Слід додати, що за 8 років роботи на цій ниві Острозькій академії вдалося не лише згуртувати знавців Біблії, а й популяризувати дисципліну християнської етики у навчальних закладах усієї України й зробити її обов’язковою для вивчення.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 24 від 13 червня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 242 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]